SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chanel86, próba nr2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
Aż boję się co napiszesz ale wiem że konkretna z Ciebie kobitka i postawisz mnie na nogi i będę laska 60 kg i tyle tłuszczu to tragedia. Chciała bym być laska i ważyć ok 50 - 51 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
Bulinka_86 dzięki, że chociaż z przodu jest nie najgorzej i da się patrzeć i dzięki za komplement co do piersi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11839
Jest dobrze, a bedzie jeszcze lepiej... jak tylko sie bedziesz sluchac Izy. Kibicuje ci sis :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A pamietam efekt nowicjusza tylko sie cieszyć bylo i trzymac... no i co... to dlaczego Dukan jak juz raz sprawdziłaś ze starczy u ciebie po prostu MŻ wraz z oczyszczeniem diety???

To teraz będziemy sie mocować ze zmianami hormonalnymi jakie ta dieta powoduje?

I co dalej? Znowu sobie odpuścisz zamiast trzymać sie tego co sie sprawdza i nie musieć cyklicznie sie odchudzać?.

No ale jest nieźle duzo lepiej niz te 3 lata temu sumarycznie , z tymi 50kg to daj sobie spokój

No i aero ok, z tym ze czas na ćwiczenia silowe.
Poczytaj linki z regulaminu koniecznie
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
trening:
https://www.sfd.pl/-t803543.html
Układaj diete w/g wiedzy ktora posiadasz
Rozkład BWT
1700kcal
120g/130g/reszta do dobicia kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciała bym być laska i ważyć ok 50 - 51 kg

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać, kiedy coś takiego czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1973
Rzeczywiście piersi super :) trzymam za Ciebie kciuki i będę zaglądała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
Obliques bardzo Ci dziękuję, biorę się za siebie i mam nadzieję że się nie poddam, będę silna

Nie wiem co mi się w główce poprzestawiało że poszłam na Dukana, może łatwizna, że jem tylko biało, nie muszę za bardzo ćwiczyć i liczyć każdej kalorii. I masz rację co do zmiany hormonów przez dietę Dukana, pomimo to że borę proszki hormonalne to na tej diecie w środku cyklu miałam plamienia. Przestałam być na diecie, plamienia ustąpiły.

A może masz jakiś link z ćwiczeniami na piłce, to bym ćwiczyła w domu zaraz po rowerku.
A i co do diety, czy mogę raz w tygodniu mieć coś extra zamiast jednego posiłku tak jak kiedyś ?

Jeszcze raz dziękuję za pomoc

Rukya dzięki za pokrzepienie i że we mnie wierzysz

Zmieniony przez - chanel86 w dniu 2011-10-06 18:56:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
znalazłam twoje zdjecia sprzed 3 lat

nie, nie, żadnego czita na początku pierw ogarnij diete zgodnie z założeniami.
Trening z pilka masz w moim podpisie, trening na siłownie jak wspomniałam wez początkujących z naszego regulaminu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
ojej i jak zdjęcia z przed lat? lepsze czy gorsze? ja ich nie mam.
Oki będę na diecie bez czita , ale dam radę
5 x w tygodniu aeroby po 1 h i ćwiczenia na piłce. Rozumiem że ćwiczenia siłowe wykonuję codziennie 7 razy w tygodniu.
Poczytam te wszystkie linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chcesz zobaczyć gdzie jesteś po trzech latach?
A wiesz ze to ciekawe bo wszystkie dziewczyny zawsze sie spiesza chcą szybko juz i od razu, a tymczasem czas zawsze upłynie i to co z nim zrobimy będzie zależeć tylko od nas.

No jesteś trochę szczuplejsza niz poprzednio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cząstka/akcja 40-stka

Następny temat

anulek0- pierwsze kroki

WHEY premium