SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chanel86, próba nr2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
chanel, wejdź do któregokolwiek z dzienników i skopiuj sobie dietę (wybierz kogoś o takim samym jak Twój rozkładzie kcal i btw).
A poza tym - wklej przykładowe rozpiski, poprawimy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
z czego przytyłaś skoro masz problem, żeby zjeść jak normalna, zdrowa kobieta?
Przytyłam bo myślę że napychałam się przede wszystkim popołudniem i wieczorami, brak ruchu jakiegokolwiek, tryb życia siedzący. A po najedzeniu się spanie, no i grzechy jak pizza, kebab, lody. A gdy jem mało co trzy godziny, to jestem najedzona. Stąd moje pytanie jeżeli się najadam to czy tyle wystarczy. ja się na tym nie znam dlatego pytam mądrzejszych.
Oprócz Twojej osoby jest tutaj chyba ze trzydzieści kobiet w wieku różnym. Czy im ktoś dietę układa? NIE.
staram się sama ułożyć dietę. Pytałam tylko o jeden dzień a nie o całą dietę. Poza tym to było pytanie i prośba a nie przymus, zapytać zawsze można. I biorę to pod uwagę że jest tutaj ze trzydzieści kobiet i jeżeli nie dostanę odpowiedzi to zrozumiem.
Dzięki Ruda coś poszukam ew. dam na forum dziękuję ci za pomoc

Zmieniony przez - chanel86 w dniu 2011-10-11 19:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chanel wejdź do pierwszego lepszego dziennika który sponsoruje TREC np Jagoda ma zbilansowana Gruszka, Futrzaczka i trzymają
Zobacz co jedza
Musisz jesc wiecej jak chcesz schudnąć skoro jesz malo? i co dalej będziesz sie zagładzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166


plus warzywa
Nie chcę się zagładzać po prostu tak wychodzi ale będę walczyć z tym i będę jeść. dzięki Obliques za pomoc. Zaraz tam zajrzę.

Dieta jak zwykle do kitu w dniu dzisiejszym ale może jutro będzie lepiej.
Dziś godzinę pedałowania na rowerku.

Zmieniony przez - chanel86 w dniu 2011-10-11 22:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zwiększ porcję owsianych rano do 50 g, mleko zamień na bardziej tłuste.
I przede wszystkim - nie może jutro będzie lepiej, tylko JUTRO BĘDZIE CZYSTA, mądrze zaplanowana miska.

Jak mi na czymś zależy, to choćby skały srauy, to dopnę swego.
ZALEŻY CI tak naprawdę?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-10-11 22:19:21

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
oki zwiększe płatki owsiane do 50 g, mleko za dwa dni hihihi bo te muszę wykończyć bo nikt go inny nie wypije.

Podoba mi się bardzo twoje stwierdzenie :Jak mi na czymś zależy, to choćby skały srauy, to dopnę swego.

zależy mi bardzo lecz po niektórych komentarzach zastanawiam się czy temu podołam i co ja tu robię. Ale po Twoim komentarzu znów ma chęć dalej walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chanel może spróbuj tak: najpierw sobie ustaw źródła białka, potem węgle, a na koniec wbijaj tłuszcze. Nie wiem, jak kombinujesz.. Ale możesz np najpierw wybrać jakie mięso/jaja/nabiał zjesz w ciągu dnia, potem dobrać do tego źródła węgli (czy kasza, czy ryż, czy makaron), a na koniec tłuszcze. Właśnie sobie dłubałam w dzienniku i od razu Ci powiem, że Twój rozkład można ogarnąć w parę minut Musisz być cierpliwa i uparta, po paru próbach będzie wychodziło bez trudu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
Dzięki Curara, może rzeczywiście pokombinuję w ten sposób dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj Ja zawsze ustawiam sobie w ten sposób, a jak np na koniec wychodzi mi dużo białka, to próbuję np zmniejszać nieco wagę porcji. Tu sobie zmniejszysz, tam zwiększysz i koniec końców wyjdzie na Twoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
chanel Ty się nie zalamuj, ze jakies komentarz czy cos.

w regulaminie sa linki do masy wątków na temat diety, jej układania itp. nikt za Ciebie nie ulozy jak nie poczytasz i nie przyswoisz tego. jesli masz takie narzedzie jak dietetyk to nic nie stoi na przeszkodzie by powklepywac rozne produkty, ich wagi i zaobaczysz jak to wygląda. wiesz jaki masz miec rozkład, przeciez to zwykla matematyka..

no wiec spięcie dvpy i do roboty

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cząstka/akcja 40-stka

Następny temat

anulek0- pierwsze kroki

WHEY premium