SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump..nitrobolon...createston....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
mam ogromna prosbe...powiedzcie..mi co uwazacie z a najlepsze z tych suplementow...creatyna...nitrobolon...createston...cell pump....i powiedzcie np. czy beda lepsze efekty gdyby stosowac kreatyna i jednoczescnie nitrobolon...i jesli chodzi o mase Miesniowa....to wiem ze zeby efekty kreatyny byly dlugotrwale to najlepiej laczyc razem z jakims np. bialkeim lub aminokwasami...a czy do nitrobolon tak samo...lepeij jak sie bierze to tez jakies bialczeko np. do niego....plis napiszcie wszystko oc o tym mozliwe..dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
CREATESTON wydaje się ciekawe,ja na drugi cykl będę brał mono,cp,nitro2.
Z nitro jest tak samo:
z suplementami węglowodanowo-białkowymi takimi jak gainery,odżywki białkowe,glutaminą,BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej to diete mieć porządna.

Bierz Nitrobolon II i małego CP i sie ciesz z masy i siły , powodzenia :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nitrobolo2 x 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
ok...dzieki za te posty..ale jesli chodzi o nitrobolo...to jedno opakowanie na ile strczy...tak na jeden cykl.....bo raz brazlem kreatynka zdextroza i gainerkiem...i jedna pucha starczyla mi na miesieczny cykl...a jak z tym nitro...mowicie ze lepszy niz kreatyna...ostantio odlozylo mi sie troszke w brzuszku...wiec nie chce brac gainera...ecz samo nialko..wiec tak na cykl to jaka puszke nitro musialbym kupic ?? bobialko se dobiore...ale jesli chodzi o nitro ??i kurde to strasznie zamotane podobno cos tam sie stopniju co jedna miarke wiecej.....o co chodzi ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
damix a jakie dawkowanie proponujesz do tego nitro 2 , bo zamierzam sie do takiego cyklu.
10g przed , 10g po treningu
15przed , 5 po ?
wg mnie niema rozwalac tego na 4 porcje po 5g
co o tym sadzisz?

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
kurde...ja waze 74 kg...i czytalem ze podobno trzeba w cholere wzias tego nitro na jeden cykl ??? prawda ?? ze pododbno niektorym wychodzi okolo za ponad 200 zl a nawet 400...jak by to wyszlo dla mnie ??? bo jesli tak to chyba cos innego zapodam bo to w cholere kasy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
2-3 porcje po 10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8841
Damixxx zawsze dawka powinna wynosic 10g??czy zalezne to jest zalezne od masy ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mysle ze to raczej standardowa dawka

no chyba ze jesteś świnią co wazy 170kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8841
heh...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wady rozdrabniania MONOHYDRATE

Następny temat

NItrobolan Vs Nitrobolan2.....Nitrobolan+Kreatyna?? Prosze o pomoc!!

WHEY premium