SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump + Nitrobolon + Krea-alkyn= Jak to najlepiej połączyć na cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez banan14_88 z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
Siema mam drobny problem i nie wiem jak mam go właściwie rozwiązać, ale przejdzmy do rzeczy:) . Mam na chacie 3 kreatyny pozostałe po poprzednich cyklach. Nitrobolon około 350g , Cell Pumpa około 300g i 45 tab Krea-aklynu i nie wiem jak to wszystko fajnie połączyć by miało rece i nogi.
Jeżeli byście mogli to pomóżcie mi.

Do tego mam oczywiście diete około 100 g Białka 400 g Węglowodanów około 70g tłuszczu. Posiadam jeszcze olimpowskie vitaminy białko po trenningu i na noc. Z góry dziękuje...

---->Bjj rules<----- ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 745
hmm.. moze tak:
cp rano nitro bolon przed treningiem
(widze ze BJJ trenujesz ((jak ja :P dobry sporcik)) to w dni bjj bierz cp /lub nitro rano a przed treningiem krealkalyn
pozdro!

mr. big [][][]-----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91855
jest kilka rozwiazań, np:
1) jedziesz najpierw na ka,jak sie skończy to cp, a jak ten się skończy to nitro

2) łączysz wszystko,cp rano,n2 przed treningiem,ka po

ps
przy twojej wadze biała powinno byc >140g,ww i fat jesli sa rozsadnie rozłożone to good.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25068
Jak kolega wyzej. Ja osobiście wybrał bym druga opcję z tym, że na samym Cp i Nitro. Krealkalyn zostawił bym na inny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
Dziękuje za wypowiedzi i pozdrawaim <peace>

---->Bjj rules<----- ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega ZOL - co to jest???

Następny temat

Rozpiszcie jak dawkować pls :]

Whey vit