SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cel pompa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 309
Cel pompa - Co to?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21 Lat

Waga: 74 kg

Wzrost: 177 cm

Cel treningowy: Nabycie siły i dobrych rozmiarów.

Staż treningowy na słowni: 2007-2009 ( 2 lata w przeszłosci)

Uprawiane inne sporty: Gała amatorsko.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławeczka płaska i ze skosem w górę ,sztanga ,sztangielki, ciężary.

Dieta: -Brak-

Przeciwskaznania medyczne: Kontuzja kolana.

Zażywane suplementy: Narazie nic.

'Nie szastam hajsem, szacunek daje matce, Boga mam za władce.'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Skun1990

Cel pompa - Co to? - a skad ja mam wiedziec co to , to ty napisałes wiec powinnes wiedzieć

Dieta : -Brak- - dział odzywianie wejdz poczytaj , popytaj zacznij wprowadzac nowe nawyki zywieniowe , postaraj sie stopniowo wyzerowac smietnik zywieniowy, od tego ZACZNIJ!!!!

Przeciwskaznania medyczne : Kontuzja kolana. - SPREZYCUJ, lekarz opinia diagnoza itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 621
Jak chcesz pompę dobrą to się pod sprenżarkę podłącz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 309
Tomasz:
Jesli chodzi o cel pompe pytalem z ciekawosci, obiło mi sie o uszy też pomyslalem ze zapytam.Jestem tu swiezy takze przepraszam za takie bzdury w tym dziale. Juz mniej wiecej łapie orient. Jesli jestes w stanie pomoc w inny sposob wejdz https://www.sfd.pl/Plan_ćwiczen._2_lata_przerwy-powrot_na_siłownie.-t797917.html  Jesli chodzi o kontuzje kolana to zerwane w lewej nodze wiązadła krzyzowe też 2 lata przerwy.

Zmieniony przez - Skun1990 w dniu 2011-09-20 23:30:24

'Nie szastam hajsem, szacunek daje matce, Boga mam za władce.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Skun1990

czego ty tam nierozumiem skonstruuj pytanie i wtedy postaramy sie odpowiedziec na nie , bo dostałes gotowy skuteczny program który jest dosc w prosty sposób przedstawiony wiec???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damskie łyski . czy zwiększą objętość

Następny temat

Jak ćwiczyć.

Wiecej