SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cO WYBRAC ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja proponowałbym Ci kupic CP
jest promocja za 2 płacisz + 1 dostajesz gratis, ja tak zrobie, lecz 2 małe puszki przyjmę do siebie, a tą druga sprzedam, albo zostawie na następny cykl, a Ty ? rób jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1447
Moim dobry cykl zrobisz na Nitro2 i Xpandzie hehe nie wiem czy nie najleprzy zalezy od funduszy

Zmieniony przez - Majma 89 w dniu 2007-12-16 14:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
W SUMIE NAJLEPIEJ JAKIS STACJ I MONO ... NAJLEPIEJ WYJDZIE ...

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4077
polecam Universal - Creatine Monohydrate 100% bardzo dobry produkt sam w 1.5mce zrobilem na nim 8kg wagi bez jakies tam wielkiej diety(92kg waze teraz:), oraz sila skoczyla znaczaco :),przy planie masowym do tego.
polecam !!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
npewno cos kupie ze sklepy sfd. Tam sa chyba jakies fajne promocje.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1447
albo moze Mega Caps i Nitro2 to by wyszlo calkiem dobrze i niegrogo i wiem ze na sfd są teraz promocje na Mega Capsy. Ja skorzystam na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
NO wiem kupujesz 2 puszki i jedna gratis. Jednak juz postanowiłem :)
Cp 2 małe puszki :) + mono powder olimpa :)

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 878
A tak Ci radzili Nitro 2 xD I nie nnie poslucahłeś;D Siła mi na cyklu podeszła 15 kg na wyciskaniu i koło 4 kg masy Ale póżniej niczym nie zajadłem i wszystko poszłe się "uprawaiać sex " xD

Na sucho nawet trawa nie urośnie %D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
A wiec tak, gram w pilke w IV lidze i mam problem, poniewaz chcialbym przybrac na masie (mowa o miesniach, a nie o tkance tluszczowej) i akurat teraz jest okazja bo mam miesiac czasu bez treningow (jest tzw. przerwa zimowa)odzywiam sie dobrze, tzn. staram sie dostarczac duzo BIALKA (piers kurczaka, tunczyk, zielone warzywa, mleko, ser bialy) WEGLOWODANOW (ryz brazowy, makaron, kasza gryczana, banan, pieczywo pelnoziarniste ciemne), ograniczam TLUSZCZE, ogolnie jem duzo warzyw i owocow, pije wode niegazowana, jem sporo ryb, praktycznie zero pustych kalorii, tzn. slodyczy, coca-coli, papierosow, chipsy, zdarza sie alkohol...a teraz moje pytania:)

1. Jakie powinienem wykonywac cwiczenia w domu (odpada silownia), zeby wzmocnic mesnie, wyrzezbic, szczegolnie od pasa w gore, poniewaz nogi sa OK, ale rece i klatka, dramat?
2. Jakie zakupic suplementy, odrazu mowie ze bral bym je nie tylko przez ten okres wolny, ale tez w czasie przygotowania do rundy i w czasie samej rundy wiosennej?
3. Jesli potrzeba to w co jeszcze mniej wiecej wzbogacic diete?...Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC WSZYSTKIM OBEZNANYM W TEJ TEMATYCE

P.S
WZROST: 180cm
WAGA: 72kg (sam sie dziwie, ze tyle waze, bo wogle nie widac tego po mnie, chyba ze nogi same tyle waza:)
WIEK: 19lat

chcialbym wazyc przy tym wzroscie co mam, tak 75-77kg

Aha jesli to pomoze to bedac kiedys na silowni chcialem sie zorientowac ile jestem w stanie wycisnac i wycisnolem 70kg

Nie ufam nikomu...kocham tych co na to zasluzyli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Co ty ... Przeciez to jest temat do supli ...
Po pierwsze stwórz sobie temat, a po drugie to nie ten dział ...
Sam nie wiesz czego chcesz ..

Pozdro.

PS. Powracajac do nitro II napisałes, ze ci dało 15 kg na sztandze no dobra, ale z jakiego pułapu i napisałes, ze wszystko poszło sie ****** no to jaki jest sens :)

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + gainer

Następny temat

Problem z dawkowaniem,mozecie pomoc?

WHEY premium