SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buty and1

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ogólnie te buty są dobre na streetball, czy to jakiś pic związany z and1 (kasa)??

PS do 300zł lepsze są buty and1 czy adidas?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adidasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100
najlepsze modele na ten rok ma reebok sam mam reebok i jestem max zadowolony and1 to raczej młoda firma u nas raczej adidas bo ejst sprawdzona nike jest takie se jak chcesz meic buty dobre to kupe se buty firmy dada specjanle buty dla ktoregos tam zawodnika z nba max dobra maja materiały takie co sie stosuje do produkcji żagli polecam te buty tylko koszmarana cena jest ale za jakos sie płąci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1782
to zależy o co Ci chodzi... przed and1 miałem adidasy z podobnego przedziału cenowego wiec moge łatwo porównać...
- adidas średnio wygodne ale pancerne (1,5 roku to w moim przypadku max jezeli chodzi o buty do kosza)
-and1 czujesz sie w nich jak gwazda- są bardzo wygodne ale wytrzymały 3 miechy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
polecam and1 sam mam je od roku swietnie se trzymaja dobre do grania w kosza i do chodzenia wygodne polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a jak je uzytkujesz? hala czy asfalt, nie wiem jak obecne modele ale wczesniejsze rozlatywaly sie bardzo szybko - tak jak nike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
And1 sa najlepsze mialem juz 3 pary i sa super wygodne i wytrzymale calutki czas gralem na betonie i w nich chodzilem

"Rywalizuj z najlepszymi albo umrzyj z resztą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skoki z budynków, bungee

Następny temat

basen a rzeźba

WHEY premium