SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

basen a rzeźba

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
no własnie jak to wygląda czy basen jako taki poprawia muskulature czy raczej pomaga spalic tłuszcz i który styl wymaga najwiekszego zaangazowania miesni i jak najwiekszej ich ilosci ?
pomojając motyla bo tego zabardzo jeszcze nie opanowałem :-]
Z góry dzieki za odpowiedz. pozdro
Aha no i jeszcze sie mam pytanko jak czesto pływacie tzn ile razy w tygodniu ?


Zmieniony przez - generation w dniu 2005-03-19 13:01:23

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
Niebawem biore sie za diete, prawdopodobnie reaktywuje swój stary post w którym to zaczołem układac sobie dietke no i nie stety nie skoczyłem

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzęxba czy masa? To wszystko zależy od diety i bilansu kalorycznego. Basen to dodatek, może służyć do robienia masy i równie dobrze do robienia rzeźby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
Chdozi o to ze w moim przypadku to raczej nie jest dodatek bo przez nastepne kilka lat nie jest wskazane abym przekraczał próg siłowni Ale chodzi raczej o redukcje lepiej pływac woniej i na wieksze dystanese czy szybciej na mniejszych dystansach ?

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Redukcja to dłuższe dystanszy do 30-40 min pływania, tempo około 140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
j/w
poza tym plywanie to trening aerobowy nie zapominaj co do delfina sie nie matrw, inne style sa rownie wazne,
dobrze jest plywac 3,4 tyg.
a najlepiej 2 razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 932
Basen pomoże ci spalić zbędny tłuszcz, schudnąć, nabrać wyglądu ale nic za darmo, żeby to osiągnąć musisz chodzić na ten basen hardkorowo a nie tylko raz w tygodniu żeby się popluskać. Zalecam pływać wszystkimi stylami ( delfinem też spróbuj choćby na mniejsze odległości ), a takrze pływanie z deską i samymi rękoma lub samymi nogami. Rób zmiany : raz pływaj krótkie dystanse z max. prędkością a innym razem pływaj maratony non-stop bez przerwy ale z umiarkowanym tępem a jeszcze lepiej zajżyj do ułożonych już treningów (np. hartituda ) które powinny być gdzieś na forum

/ ja pływam min. 2x w tygodniu po 45 min, bym robił więcej ale nie ma czasu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
oki dzieki za odpowiedzi pływam tygodniowo co najmnej 2 razy ale zdarza sie i 3-4 mam jeszcze taka prosbe czy macie moze jakies linki do animacji lub czego w tym stylu gdzie pokazane jest jak w pełni dobrze technicznie pływac. pozdro

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
Dzieki wielkie tego mi było trzeba

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
moze to tez sie przyda (Szczegolnie trening Hickmana do delfina jest ciekawy )

najpierw animacje do wszystkich stylow:
http://news.bbc.co.uk/sportacademy/hi/sa/swimming/skills/default.stm

a potem mistrzowie
Price: [plecy]
http://news.bbc.co.uk/sportacademy/hi/sa/swimming/video_masterclasses/newsid_2134000/2134817.stm
Hickman: [delf]
http://news.bbc.co.uk/sportacademy/hi/sa/swimming/video_masterclasses/newsid_2134000/2134870.stm
Erp: [zaba]
http://news.bbc.co.uk/sportacademy/hi/sa/swimming/video_masterclasses/newsid_2135000/2135639.stm
Foster: [kraul]
http://news.bbc.co.uk/sportacademy/hi/sa/swimming/video_masterclasses/newsid_2134000/2134309.stm


co do glownego watku posta:
-hardcorowo? nic w zyciu nie warto robic hardcorowo... a szczegolnie nie wolno sportu tak********* bo to jest niebezpieczne, pewnie cos o tym wiesz jak nie mozesz chodzic na silownie.
u mnie to wygladalo tak ze na poczatku, gdy tez silownia sie skonczyla wystarczal mi jeden raz... doszedlem do 5 i na razie starczy chociaz o plywaiu mysle caly czas prawie... mimo ze uprawiam inne sporty rownoczesnie. ale 6 razy to juz jest dla mnie prog profi - za wysoko. weekend mam wolny i sie tego trzymam, chociaz jest ciezko.

Dudek ma racje co do diety jest kluczowa jesli chcesz miec przyjemnosc z plywania musisz miec odpowiednio duzo sily. jesli dodtakowo (jak my wszyscy pewnie) sie uczysz albo pracujesz to tym bardziej.
pozdrox i uwiez mi (na poczatku tez bylo mi ciezko) bez silowni da sie zyc.

Zmieniony przez - jj ptak w dniu 2005-03-20 17:56:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 932
Może i z tym hardkorem to przesadziłem trochę, ale chodzi mi o to, że wiele osób uważa, że wystarczy pujść na basen a reszta się sama zrobi (znam pare takich typów), moim zdaniem dobry trening to taki po którym jest się wykończonym (lub chociaż czuć jakieś zmęczenie) i jest się z tego powodu zadowolonym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

buty and1

Następny temat

PCHNIECIE KULA - co i jak

WHEY premium