SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowa ciala

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1918
Witam, jak ocenicie ten typ budowy ? mysle ze ekto ale prosil bym o opinie kogos z zewnatrz




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
a po co Ci to wiedziec? mysle ze troszke masz w sobie mezo, chociaz nic nie wiem o tym ile trenujesz i jak sie odzywiasz, wiec takie gdybanie jest bez sensu, wrzuc fote zanim zaczales cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
chyba ty wiesz najlepiej jakie żarcie jak na ciebie działa :d
ja jestem endo i jak na masie zjem tyle węgli co "zalecają" to mi bęben wisi od razu

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Alfonso ja mam to samo.. momentalnie siada mi na bokach. Jak znów mam mało kcal to nie chce iść.. i taka zabawa w kółko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1918
mi tez te boczki nie schodza ;/, wieczny problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Tzn na wycince zjeżdżam do ok 7%, ale po przejściu na masę momentalnie wracają. Taki ich urok.
Co by nie robić rotacje itp to i tak nic nie daje, efekt taki sam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ktoś zahamował wzrost w młodym wieku i urósł

Następny temat

The best of … OWOCE !

WHEY premium