SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol serca ,czy to zle odzywki ????

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 237
wietam chcialbym sie poradzic was w sprawie mojego problemu mam 17 lat waze 80 kg przy wzroscie 180 cm cwiczylem wczesniej ale mialem roczna przerwe. od 01.01.2014 roku do dzis mija miesiac moich cwiczen oraz brania odzywek a sa to przed teningiem 6 gr aminokwasow podczas treningu 30 gram welowodanow po treningu 90 gram gainera i 30 gram bialka (produkty sa firmy olimp) po miesiacu cwiczen i takiej suplementacji dodam ze prowadze diete ( mleko platki owsiane jogurty biale sery jaja mieso owoce) wiec nawiazujac do tematu od wczoraj czuje tekkie klucie serca ktore powtarza sie co 1 -3 min czy to moze byc od tych odzywek czy moze biore za duzo ilosc czegos dodam ze biore 3 razy w tygodniu w dni treningowe co mi radzicie ?? wczesniej nie czulem sie po nich zle itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to nie wynik odżywek, ale zmień odżywianie, bo 150g prochu dziennie to głupota straszna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta. 17 lat, Piłkarz.

Następny temat

Co lepsze?

WHEY premium