SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks amatorski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
nie czuje sie na silach jeszcze, kondycje idzie wyrobic ale brakuje mi sily chociaz podciagam sie duzo i robie duzo pompek to jestem zwyczajnie slaby ,wycisne max 60-65 kg a na barki nie wiem czy wycisne 40kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Na treningach nauczysz się techniki, a w domu lub na siłowni będziesz ćwiczył siłę. Lepiej zacznij od razu, nie ma się czego wstydzić.


Zmieniony przez - Tene w dniu 2018-01-14 22:01:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Tene, nie ma to sensu... Kiedyś zrobił bardzo podobny temat i po 9 stronach doszedł do konkluzji, że jednak pójdzie na trening. Jak widać, zmienił zdanie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Tene, nie ma to sensu... Kiedyś zrobił bardzo podobny temat i po 9 stronach doszedł do konkluzji, że jednak pójdzie na trening. Jak widać, zmienił zdanie...


brakuje mi pewnosci siebie jak bede sie podciagal z 20 razy -wyrobie kondycje to wtedy sie zapisze, wtedy na pewno bede sie czuł na siłach chociaz wiem,ze podciaganie to nie wszystko. nie widze nic dziwnego w takim mylseniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Dobra, jeden ostatni raz spróbuje cię przekonać. Mam na sekcji gościa, który świetnie walczy. Doskonale czuje dystans i ma nieprawdopodobny refleks. Wiesz ile razy się podciąga? Max. 5. Wiesz ile robi pompek? Max. 20 technicznych. Mam też na sekcji fana street workout'u. Co z tego, że może podciągać się 8 godzin jeśli wszyscy na spokojnie go klepiemy bo praktycznie nie umie się poruszać mimo tego, że tyle samo czasu co ja trenuje boks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Dobra, jeden ostatni raz spróbuje cię przekonać. Mam na sekcji gościa, który świetnie walczy. Doskonale czuje dystans i ma nieprawdopodobny refleks. Wiesz ile razy się podciąga? Max. 5. Wiesz ile robi pompek? Max. 20 technicznych. Mam też na sekcji fana street workout'u. Co z tego, że może podciągać się 8 godzin jeśli wszyscy na spokojnie go klepiemy bo praktycznie nie umie się poruszać mimo tego, że tyle samo czasu co ja trenuje boks?


pompki moze nie sa wazne,ale nie p******,ze te podciaganie jest bezuzyteczne do boksu . mocne plecy sa wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
pojde na te treningi spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Byś lepiej poćwiczył na drabince koordynacyjnej aby opanować pracę nóg a nie p******isz farmazony o robieniu siły pod boks wyciskając na klatę. zacząłeś biegać w ogóle??

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Gats 2
Byś lepiej poćwiczył na drabince koordynacyjnej aby opanować pracę nóg a nie p******isz farmazony o robieniu siły pod boks wyciskając na klatę. zacząłeś biegać w ogóle??


nie zaczelem biegac,ale planuje raz-dwa w tygodndiu biegać około 3 km ,jezeli nie dam rady to bedzie tzw ''marszobieg''
ale o kondycje jestem spokojny,waze stosunkowo nieduzo przy moim wzroscie, to cwiczenie z drabinką wydaje sie byc pomocne jesli chodzi o koordynacje ruchową,a także prace nóg. tylko nie mam takiej drabinki , może jest dostępna na allegro ? chętnie włącze ją do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak to na forum nikt nie cche pomagać, jakby nikt nie chciał to by się nie wpisał, poza tym zadajesz zbyt ogólne pytania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nauka boksu bez pomocy trenera

Następny temat

Czy taki rozkład treningu jest ok?

WHEY premium