SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blender

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Siema chciałbym kupić sobie blender do robienia koktajli i moje pytanie brzmi czy taki http://www.allegro.pl/item454872571_clatronic_blender_um_2258.html#gallery wystarczył by do mieszania między innymi płatków owsianych nie gotowanych, owoców i kostek lodu???

No pain - No gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
zwróć uwage na moc. Dobrze żeby miał około 500W. Ten będzie ok

Zmieniony przez - Rusku w dniu 2008-10-16 07:38:48

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
z tego co wumielniles to raczej by przemielił gorzej by było z takimi produktami jak twaróg...mysle ze lepiej było by poczekac i kupic jakis lepszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
blender możesz zastąpić jeszcze zwykłym robotem kuchennym z odpowiednią końcówką z kręcącym się ostrzem. Zobacz czy masz taki i sprawdź jak się sprawuje

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Wielkie dzięki za odpowiedź. A jeśli chodzi o ten mikser to sprawdziłem i znalazłem jakis w szawce

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
i działa?

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Tak tylko geste to jak nie wiem zrobilem z platkami owsianymi twarogiem i mlekiem i jeszcze kakao dodalem do tego.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 434
sam mam blender za podobna cene, do mieszania soków i takich tam inncyh pierdół to jest ok ale jesli chodzi o kostki lodu albo twardsze owoce to nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
ja nie mam zaufania do klatronika... kazdy sprzet co ktos go zakupil po jakims niedlugim czasie padał.
na Twoim miejscu wolałbym wydać troche wiecej PLN i kupic coś porzadnego co posłuży Ci długo i bedzie naprawde dobrej jakości.

nie mam zadnej fimy na mysli ale jesli chodzi o blendery to liczy sie moc i ostrza wiec poszukaj czegos w przedziale 100-150PLN. ja swoj kupilem za ok 120 i juz 3 lata mi słuzy bez zarzutu.

pozdro

"old man dies, young girl lives - fair trade"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium