SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj biały pas a niebieski pas

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 547
Witam
nie dlugo czeka mnie nominacja na niebieski pas, ale pytanie moje czy na zawodach jest duża różnica poziomem miedzy białym pasem a niebieskim?
mam juz pare zawodów w bjj za sobą, i na jednych udało się tam zająć jakies podium na pozostałych też pare waleczek wygranych ale juz bez podium. chociaz slyszalem ze biały a niebieski się tak mocno nie różni, że dopiero od purpury w górę jest o wiele wiele ciężej, a biały i niebieski są podobnie bo i w białych można dostać fizoli, jak wy myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Pasem związujesz się żeby ci szmaty nie latały. A zastosowanie w walce to zupełnie inna bajka. Poza tym nigdy nie wiesz co przeciwnik wcześniej robił w życiu. No i tak na dobitkę powiem ci, że ci z purpurowymi mieli wcześniej inne kolory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@marcinpruszcz, że też Ci się chce odpowiadać na tak durne pytania
No bo co da mu odpowiedź? Zrezygnuje z nominacji na niebieski?
Poza tym, skoro jeździł na zawody to chyba widział jak biją się niebieskie pasy. Poza tym, ma w klubie niebieskich i wie o ile są lepsi od białych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
MMA
No bo co da mu odpowiedź?


Trzeba się trochę zlitować, bo inaczej umrze w niewiedzy

A tak na marginesie, to poziom pytań źle świadczy o takich klubach. Już nie mówiąc o tym, że autor mocno przekoloryzował swoją historyjkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 95 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
Czym się różni biały pas od niebieskiego pasa? Kolorem.. Zależy co człowiek prezentuje może tylko stopnie potrafi zdać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Soniakmain
Zależy co człowiek prezentuje może tylko stopnie potrafi zdać.
Proponuję najpierw zorientować się w jaki sposób zyskuje się pasy w BJJ a potem się wypowiadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 95 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
nie wiem ale trenowałem Ju Jitsu u siebie jak byłem młody i miałem "egzaminy" także jeżdziłem na zawody nie raz rozkładałem kogoś z wyższym stopniem niż ja w zasadzie nikt z niższym stopniem nie mógł mi dorównać nawet sparingi tylko z lepszymi i bywało że po czasie wyuczyłem się wszystkiego co moi przeicwnicy i ja górowałem nad nimi tak się skonczyło ze sparingi trwaly 1min ze stopniem wyższym odemnie

pozatym było dużo osób co nie egzaminowali się, poprostu stali ze stopniem w dupie to mieli trenowali dalej. nic na pokaz


Zmieniony przez - Soniakmain w dniu 2023-05-15 12:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Soniakmain, ja nie podważam Twoich umiejętności. Po prostu w BJJ jest inny system uzyskiwania pasów niż w ju jitsu, judo, karate, itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bjj No Gi - siniaki

Następny temat

Mętlik w głowie, czy zapisać się na MT?

WHEY premium