SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj No Gi - siniaki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
Witam, czy to normalne ze po 3 treningach (sporo mocniejszej kulanki) w Bjj bez kimon pojawiło sie tyle siniaków? Oraz czy macie sprawdzone sposoby na pozbycie sie ich. Mam już jakis staż ale nacisk był głownie na stójke (MMA trenuje) nie miałem tak, ale od niedawna zacząłem trenować w nowym klubie gdzie są mocniejsi zawodnicy i treningi bardziej z naciskiem na bjj dlatego stąd te pytanie.





Zmieniony przez - vAsher w dniu 2023-05-13 10:29:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem masz "łatwość" w łapaniu siniaków. Nie, normalnie nie łapie się siniaków po kulankach BJJ NOGI.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
MMA
Moim zdaniem masz "łatwość" w łapaniu siniaków. Nie, normalnie nie łapie się siniaków po kulankach BJJ NOGI.


Może warto jakieś badania zrobić? lub maścią smarować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może. Nie jestem lekarzem i nie bawię się w rady.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cios podbódkowy

Następny temat

bjj biały pas a niebieski pas

WHEY premium