SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie a kreatyna

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6835
ostatnio zacząłem troche biegać,chcę poprawić wydolność tlenową.narazie mój trenig biegowy to 2 x 15 minut intensywnego biegu z przerwą okolo 10 minut.
moje pytanie dotyczy kreatyny i zwiększenia wytrzymałości mięsni.kiedys stosowałem kreatyne monohydrat,ale strasznie puchły mi mięśnie podczas biegania i dalszy trening nie miał sensu(szczegółnie łydki i piszczele)a to z tego powodu ze kreatyna powoduje retencje wody.
teraz na rynku pojawiło się sporo nowych odmian kreatyny(jabłczan ,cytrulina itp.)które są znacznie wydajniejsze i nie powodują retencji wody w organizmie(ewentualnie minimalna).stąd moje pytanie ,czy jest sens brania takiej kreatyny do biegania?czy ktoś kto biega stosował kreatyne.czekam na fachowe rady;)dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
W sprincie jak najbardziej kreatyna jest wskazana,a przy dłuższych dystansach(na co wskazuje Twój trening) postawił bym na Carbo,koenzym Q10,aminki.Zresztą w jednym z podwieszonych tematów znajdziesz post obszerny na ten temat via Dudek

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
suplementacja kreatyna z zasady musi powodowac retencje, nie ma roznicy jaki to jest jej typ. Organizm moze skutecznie uzywac PC tylko w odpowiednim stezeniu... a jakim dysponuje rozpuszczalnikiem? woda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jabłczan był by najlepszym rozwiazaniem lub stack kreatynowy typu cell pump.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6835
a czy ktos ma jakies doswiadczenia w stosowaniu tego specyfiku i jego dzialaniu na miesnie podczas biegania?bo to mnie najbardziej interesuje ,czy jest ten efekt puchniecia miesni?bo po monohydracie niestety jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
nie wszyscy to maja generalnie, ja przykladowo moge laczyc biegi z mono bez ubocznych skutkow.
wydaje mi sie ponadto ze kazdy kolejny cykl przyzwyczaja organizm, wiec prawdopodobnie nawet ponownie stosujac mono nie mialbys tych problemow, albo przynajmniej nie w takim dramantycznym "stezeniu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
a co komu przeszkadza jak miesien troche sobie spuchnie? ja tam lubie CZUC miesien....tym bardziej jak troche spuchnie

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
widac ze nie znasz problemu...
oone tak puchna ze sa nie ukrwione, zycze duzo szczescia i pomyslnosci przy uprawianiu sportow wytrzymalosciowych przy nie ukrwionych miesniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
mi tez puchły...i nie mialem problemow z ukrwieniem
takkie są skutki jesli za suple bierze sie niewytrenowany organizm
pozdro

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
tutaj masz racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
po raz n-ty wyraze swoje zdanie --> suple to nie zabawki dla początkujących...ale chyba nie wygram z dzisiejszym marketingiem
ptaku lap sogacza

najważniejsza jest determinacja!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kordynacja i zwinnosc

Następny temat

Myśląc o przyszłośći.

WHEY premium