SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie + siłownia proszę o radę 1800 metrów

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
Emka wszystkim. Od roku chodzę na siłownię, i właśnie wzięło mnie coś na bieganie, ponieważ nigdy nie cieszyłem się zbyt dobrą kondycją, a chciałbym ją poprawić, chociaż trochę. Na siłowni ćwiczę cztery dni w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środa, piątek). Słyszałem jednak od kolegi, że bieganie i siłownia się wzajemnie gryzą, ponieważ spada masa i mięśnie. Chciałbym się jednak Was zapytać, czy bieganie trzy razy w tygodni (poniedziałek środa piątek) 1800 metrów rano, może zaszkodzić moim efektom na siłowni, czy to jest za mało by coś zaszkodziło, a kondycja trochę się poprawi? Jak sądzicie? Z tego co wiem, Ci co biegają, dziennie biegają dużo więcej. Proszę o poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Bez przesady 1800m. Ci napewno nie zaszkodzi a jak już tak się boisz o mięśnie to łyknij pół godziny przed biegiem np bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
Możesz smiało biegac

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
Dzięki za odpowiedzi;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciaganie

Następny temat

Trenuje Pilke nozna i chce nabrac troche masy i miesni

WHEY premium