SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuje Pilke nozna i chce nabrac troche masy i miesni

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, jest to moja pierwsza wizyta na forum wiec prosze o wyrozumialosc. Tak jak w temacie trenuje w pilke nozna 3 razy w tygodniu i chcialbym nabrac troche masy i miesni. Mam 15lat, 178cm wzrostu i waze kolo 60kg. Zalezy mi szczegolnie na miesniach brzucha, miesniach nog(czworki, dwojki, lydki)oraz nabraniu troche w barkach. Chciabym abyscie polecili mi jakas diete i plan treningow.
Z gory dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Chcialbym dodaj jeszcze ze codziennie rano biore OMEGE 3 i magnez. Nie chce brac zadnych sterydow lub innych takich dziwactw, ale moglibyscie mi podac nazwy jakis witamin!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19492
O masę w Twoim przypadku ciężko będzie.Przede wszystkim dieta z dodatnim bilansem.Co do treningu chyba obwodówka będzie dobra-ustal sobie kilka ćwiczeń(5-7) i wykonaj 3 serie.Magnez wrzuć na noc,co do witamin Olimp-owskie będą dobre te zwyczajne,chyba,że będziesz miał 2 treningi dziennie to multiple sport olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
A moglbys podac mi link do odpowiedniej dla mnie diety? A te cwiczenia to np. brzuski, pompki itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19492
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
Wszystko w Twoich rękach:D,co do treningu to ćwiczenia takie jak wyciskanie,przysiady ze sztanga itp.Brzuszki możesz dziennie w domu robić.Poczytaj o treningu obwodowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie + siłownia proszę o radę 1800 metrów

Następny temat

NOWA SIEDZIBA Egurrola Dance Studio TARCHOMIN Warszawa

WHEY premium