SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bicie raz na 2/3 tygodnie mixa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
O libido było już wcześniej, a co do agresji to nie wiem co masz na myśli. Nie chodzę i nie biję nikogo. Ale jeśli chodzi o agresję na np treningu to jak najbardziej tak. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
masz może pojęcie jak takie bicie sprawdza się na redukcji np. lecę w ten sposób ze 2 miechy (masa) i zaczynam redukcję i później znowu masa nie zmieniając tego schematu. Może interesowałeś się tym tematem w tą str. może ktoś z twoich znajomych tak leciał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
skint73 trzasnij badanie na poziom testa, na dzien dwa przed kolejną szprycą i bedzie wiadomo co i jak. Pewnie wielu userów jest ciekawa wynikow, ja tez


samara- na tescie spokojnie robisz mase i redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Myślę, że odpowiednio zmieniając składniki w diecie mogłoby to przynieść oczekiwane efekty również przy redukcji. Jak zauważam, że mnie trochę zaczyna zalewać to obcinam nieco kalorie i dosłownie z dnia na dzień widać efekty.
Pit pomyślę nad tym, tylko się zastanawiam, czy te dwa tyg nie byłoby za wcześnie na badanie testa? Pozdr

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-01-11 21:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
ok dzięki za odp. myślę, że warto wypróbować ten sposób. każdy co tak leciał chwali ten sposób. Ciekaw jeszcze jestem jak jest po skończeniu takiej bombki; jakie spadki, jak samopoczucie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
samara- ale kto tu pisze o schodzeniu z bomby? sam takim systemem przybije i jak bedzie : polepszenie samopoczucia, wzrost libido(ktore jest słabsze jak 10lat temu), polepszenie regeneracji (gdzie tyrając na budowie po 10h, jestem ciągle wyebany) to....


....wejde na dłuuuuuuuuuuuugo, bo czemu niby mam sie czuć h00jowo jak moge za-e-biście?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Pit powiem tak. Bardziej kumaci goście w pracy wciąż mi mówią, że mnie bez przerwy nosi, ciągle dobry humor, energia itd. Mówił mi jeden koleś, że lepiej wyglądam niż na regularnej bombce. Też się zastanawiam po co schodzić!!! Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Ciekaw jestem tylko sajdów bycia dłuugo na takiej bombie, chociaz dawka jest bardzo mała w porownaniu do tych co walą chłopaki w tym dziale, i oni tez nie skarzą sie na jakies sajdy.

inna kwestia to dostac dobry towar, omo sporo wałkow, całe te undery to ni h00ja wiadomo co w nich siedzi , pomimo napisu na flaszce "susta"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Myślę, że dobra oma to podstawa takiego cyklu. Choć jak twoi znajomi będą chwalić jakiś ug, a ty będziesz po nich widział, że działa to też myślę można brać. Ja na razie żadnych sajdów nie czuję. Jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
ja mówiłem o sobie :D chciałem tak polecieć 8-12 miechów. Wiesz non toper nie będzie postępów więc wtedy przydałoby się odpocząć z pół roku i abarot od początku;). No ja mogę cały czas wyciągać omke, prolo, itd. z apteki dlatego mnie to ciekawi:)


Może Ownage albo Anglia tu zajrzą to powiedzą jeszcze coś w tym temacie..

Zmieniony przez - samara w dniu 2012-01-11 21:44:38

Zmieniony przez - samara w dniu 2012-01-11 21:46:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Cypionate

Następny temat

III cykl po roku. Omka albo Prolo. co wybrać???

WHEY premium