SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bicie raz na 2/3 tygodnie mixa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
a skąd wiesz że to przez estrogen?
Biłeś mixa co 2-3 tygodnie,że bronisz tak tej metody??
jak na razie to ogranicza się to do twoich przypuszczeń,jak mniemam.

Dla mnie metoda jest spalona,tylko syfy powyskakiwały,nic więcej.
nie potrzebny burdel w hormonach,a odblokować i tak się po tym trzeba.
jak masz takie problemy to,ta metoda może je jeszcze pogłębić,gdy stężenie testa będzie spadało,organizm min.estrogenem będzie próbował,to wszystko wyrównać.

zrób badania hormonów przed i w trakcie cyklu,będziesz wiedział na czym stoisz a nie takie kombinowanie jak koń pod góre.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Takie dodatki jak provi+nolva na cyklu dopieeero moga ci pojeebać w hormonach.Jak bijesz saa to nie po to by żreć jeszcze te leki.
nie baw się w doktora tylko znajdź przyczynę tego problemu.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Dlatego tak jak pisalem zrobie badanie na estro, a prolaktyne jak myslisz? Wogole to nie jest dla Ciebie dziwne, ze po 3 strzale e2d propa juz libido sie slabe zrobilo, na mixie, enanie to samo bylo, meta rowniez to samo, odstawiam te srodki nie czuje zadnego bloka, wraca do normy libido, samopoczucie, co ja mam k***a za organizm pop******ony to szok :///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Już się zdarzały takie jazdy.
osobiście tego nie przeżyłem ale jest to ewidentna wina hormonów.
tak jak piszesz,zbadaj estrogen,prolaktynę i progesteron.
W jednym przypadku,takie problemy występowały właśnie przez progesteron,który blokuje przekształcanie się testa w aktywną formę.
na teraz to można tylko gdybać.
Z wynikami będziesz miał czarno na białym.

Ile cykli masz za sobą??
od zawsze takie coś ci się dzieje na testosteronie,czy ci to z czasem przyszło?

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Dzieje mi sie to od pierwszego cyklu, pierw byl na mecie to sennosc, slabsze libido, enan to samo, mix 2 razy tez podobne objawy. W 2 tyg. na propie zrobie badania i je wstawie. Dzieki Ksiedzu za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
mix slabsze libido watpie jakis walek od niektorych mixow czyt. omka urywa pale :D
chyba sie ktos nie odblokowal dobrze

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Omadyn wiesz, ze omka Ci urywa pale, czujesz sie ok to jest gitara, wiekszosc ludzi tak ma na tesciu, ale jest mniejszosc co na tesciu czuja sie ch**owo, i pala nie pracuje jak powinna to jest duzy problem, a tesc to baza cyklu, nie chce brac zadnych orali bez tescia, niedlugo badania zrobie i wstawie, na tescia rowniez.

Moze i masz racje, pare lat temu wzialem mete 150 tab 5mg w mlodym wieku i sie nie odblokowalem moze to ma zwiazek z tym, ze wtedy namieszalem w hormonach tylko dlaczego jak nie jestem na cyklu to wszystko gra, i pala pracuje jak trzeba?

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2012-01-22 11:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
tez tak mialem ale to w tedy gdy nie zmienialem srodkow
nie te 150 tabl nie ma nicdo tego po po 2 miechahc organizm sam dojdzie do siebie lepiej jakbys wziol cos krotkiego prop ace i metke wtedy bys czul sie inaczej

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
B6 zazwyczaj ma w tabletce 1-3mg a tu sie mowi o 500mg dziennie o ch** chodzi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
1 tabl ma 50 mg b6, dostaniesz w aptece
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Cypionate

Następny temat

III cykl po roku. Omka albo Prolo. co wybrać???

WHEY premium