SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozłożenie MIXA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam
Panowie zastanawiam się jak rozłożyć mixa żeby w tygodniu wychodziło 750mg testa. (250mg/1ml)

Jedni piszą ze lepiej jest to rozłożyć na e2d drudzy ze e7d w zupełności wystarczy.
Myślę ze sporo osób już przetestowało takie doładowanie i mogą udzielić informacji co na nich lepiej działało??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
no i ja tak teraz robie. narazie 250 2x w tyg, potem ok 350 dam. mysle ze jeszcze 2x w tyg to styknie. w srode bije na noc. w niedziele w poludnie/ popoludniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
pon , sro , piat

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5428
Nic mi Twoja wypowiedź nie mówi, wiem na jakie dni rozkłada się przy e2d,e3d. etc. etc.. Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Ale i tak dzięki za zainteresowanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bijesz w pon sr i piatek po 250mg, czego tu nie rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
a co tu rozwijac walisz w - pon , srode , piatek po 1ml /w weekend wolne , czego nie rozumiesz ?

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5428
nie rozumiecie mnie hehe chodzi mi o to czy lepiej jest zapodać e2d czy e7d ??
To co piszecie jest jasne jak słońce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
w pierwszej mojej wypowiedzi wynikalo ze e2d lepsze wyjscie, wystarczylo pomyslec

Zmieniony przez - Blacha. w dniu 2011-03-28 21:55:13

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5428
No i dogadali się :) Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
e2d wykorzystasz baedziej propa ,poza tym long ester sie kumuluje i po 25 czy 35 dniach nie pamietam juz dokladnie(kiedys to obliczalem) zacznie ci spadac poziam nawet jak bedziesz kontynuowal wbijanie do konca cyklu e7d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
życzę powodzenia mix 3 razy w tygodniu
dawka propa w sam raz dla kobiety :)

temat przerabiany wielokrotnie

ja zapytam, a po co bić 3 razy w tygodniu coś co jest we krwi 18-21 dni? :)

nie szkoda tyłka na iniekcje?
chcesz bić 3 razy w tygodniu to nie bierz mixa tylko PROPA!

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
odkąd oSKI mi tak samo doradził bije w soboty 750ml na raz i powiem że to super wyjście
oSKI_TM88 raz jeszcze dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna

Następny temat

Pomoc Z Efedryna

WHEY premium