SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

troche mety troche mixa i pare pytan o pałe %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
siema pany tak poand miesiac temu skonczylem enana tak lajtowo 1-sze 5 tygodni 250 e5d a pozniej nastepne 6tyg e4d nie zrobilem odbloku bo mialem zrobic okolo miesiaca nawet nie mieciaca przerwy i wbijac na metke z chyba propem tylko ze pod koniec cyklu dopadla mnie goroczka ktora ustapila dopiero wczoraj caly czs mailaem jakis stan zapalny i dtala temperatura 37.5 stopnia poszedlem do lekarza zlecil badania krwi wszystko wyszlo w jak u niemowlaka tylko krew delikatnie rozjechane wyniki ale to mnie nie dziwi akurat dodatkowow cisnienie mi wyj**alo bo nie bylo cardio ani profilaktyki na zbijanie cisnienia i mialem 160 na 70 albo 80 zgapilem sie bo do 7 tyg mialem 120 na 60 to przestalem mierzyc i to byl blad pozniej na ekg wyszlo ze mam pelny blok prawej odnogi peczka hisa spotkal sie ktos z was z ta dolegliwoscia jak to sie ma do koksowania? babka byla tak nie kumata ze nawet nie zaczynalem tematu bo jak uslyszala ze w ogole cwicze to zaraz sto pytan i docinek ale do sedna generalnie wszystko juz ok cisnienie b.dobre goraczka zeszla i fujara wraca do normy ale jeszcze nie w 100% ale z dnia na dzien jest coraz lepiej. jest to normalne ze jak nie zrobie odbloku to sprzet nie trybi tak jak ttrzeba przez kais czas? mam taki zarys dac mete na 7,8 tyg po 40mg ed i mixa 3oomg e7d zeby libido nie padlo czy taki pomysl bedzie ok i na syntetyku znowu bedzie wroci moc w pałce? nie ukrrywal ale wstyd przy lasce jak pala jest taka na 70% czy juz teraz 80% sprawanosci nie dokonca twarda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
miala byc przerwa bez soku (ale ta to jest w zyciu ze zawsze sie cos sp******i....) okolo miesiaca wiec nie bylo co mieszac w hormonach jak za chwile mial byc wjazd na cyklon teraz wszystko wrocilo juz prawie do normy takze spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
mozessz albo wejsc na bombe albo dac proviron itp

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
snara bardziej mi sie usmiecha wejsc na testa tak lajtowo myslisz ze 300mg week podniesie dobrze libido i wszytko bedzie trybic jak trzeba ? pozniej jak odstawie mete to zwieksze do 500albo 600week i pociagne pare tygodni i zrobie odblok i przerwe ze 3/4 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
to daj mixa i jeszcze propa dodaj to szybciej wskoczysz na obroty :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
no chyba tak zrobie mam fajnego propka 75mg/1ml co fajnie dziala to dorzuce dam hcg od 4 albo 5tyg 500j week i clom na odblok i mysle ze bedzie gites thx za pomoc wbijam soga a wiesz cos moze o tym bloku prawej odnogi peczka hisa? ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
na temat prawej nic nie wiem -- jak bedziesz robił odblok dodaj sobie proviron super sprawa ja jak robiłem odblok po 19mies to nowet nie czułem ze zablokowany byłem

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
hcg.clom,bomba

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
jordanwlkp ja to widze w innej kolejnosci bomba hcg clom

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2013-01-01 15:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
A Ty nie pisales kiedys czasem ze rok byles na bombie? bo jak wczesniej lecialo dlugo to os HPTA mzoe nie pracowac tak jak trzeba Jakie masz poziomy testa na offie tzn calkowity i wolny. Wbic zawsze mozna

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-01 16:19:08

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
PrzeGibon to napewno nie ja tera bylem na najdluzszej bombie w zyciu 11tyg rok temu leciala meta w dawce leczniczej a 2 raz 6 tyg po 20/30 mg i raz prop 6 tyg na redukcji 75mg e2d wiec raczej lekko teraz byla w sumie najmocniejsza bomba ktora tak naprawde byla na przecietnych dawkach nawet sie zdziwilem troche bo balem sie ze bede miec zjazd psychiczny jak testo zleci do zera i poczuje sie jak szmata ale mialem tylko kilka gorszych dni i w sumie humor wrocil do normy wahan nastroju nie mam generalnie czuje sie dobrze sila ok spadki to troche wody odplynelo i lepsza definicja jest a jak popilem to pas spadl pare centow w dol w zasadzie jestem abstynentem ale spodobalo mi sie jak woda zwszla to moze zaczne pic testa wolnego ani calkowitego nigdy nie badalem bo nie mialem potrzeby a libido i pala nigdy nie zawodzily dla przykladu ze wracam do normy w dosc dobrym tepie moge napisac ze 2 tyg temu dalem rade zaspokoic moja dziewczyne 1 raz haha i koniec chcialem a nie szlo bo pala za miekka a wczoraj 3dalem rade 3 razy i juz bylo lepiej i nad ranem jeszce raz tak ze mysle z enie ma tragedii a bedzie tylko lepiej

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2013-01-01 18:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
W sumie moznaby najpierw jakies badania porobic zeby miec pelny obraz sytuacji i odniesienie Standardowo: Tesst: wolny i calkowity, estradiol, lh, fsh, prolaktyna i bedzie wiadomo

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-01 18:20:33

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Życzenia Noworoczne!!!!

Następny temat

jaki jest najbezpieczniejszy steryd dla chorego na HIV

WHEY premium