SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps-kontuzja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2187
Witam. Mam pewien problem. Otoz w okresie zimowym cwiczylem glownie na klate .
Robilem wiele bledow
-brak rozgrzewki
-nie odpowiednia ilosc serii itd.
Wreszcie przynioslo to efekty .Wyciskajac sztange lezac na lawce plaskiej cos gruchlo w lewym bicepsie.Chirurg powiedzial ze to cos z dwuglowym , kazal chodzic w jakies usztywniajacej kamizelce przez 3 tyg i to wszystko.
Teraz chcialbym wrocic do cwiczen lecz gdy sztanga jest w trakcie unoszenia czuje napiecie w tym miejscu i lekki bol. Od czasu kontuzji minelo juz sporo czasu wiec troche sie martwie. i tu pytanie do was
-znacie jakies cwiczenia na klate mniej obciazajace biceps ?
-znacie jakies preparaty wzmacniajace sciegna ,wiazadla itd.

dodam ze biceps nie boli przy zwyklym podnoszeniu sztangielek itd. jednak jest on o wiele slabszy niz kiedys.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to może masz problem z Tricepsem, który jest angażowany przy treningu klatki piersiowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2187
sam niewiem..dodam tez ze przy zdarzeniu bol byl okropny a dzwiek jakbys zerwal gruba nic, po 2 tyg cala okolica bicepsa byla siwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2007
jesli biceps nie boli przy podnoszeniu zwyklych sztangielek to rowniez uwazam ze bardziej naruszony jest triceps,nie jestem specjalista ale moze sprobujesz jakas masc rozgrzewajaca. probuj cwiczyc w bandazu,mi pomagalo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

angina nie chce się zakończyć

Następny temat

Nie wiedziałem gdzie sie o to spytac;(((((((

WHEY premium