SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bibi - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 466
dzięki dziewczyny, skrobie wywalę a dodam więcej kaszy. A śledzik to czyszczenie lodówki. Następnym razem sama udziergam. No i postaram się majonez sama zrobić.
I jeszcze mam pytanie o wino. Czy jak mają mi wpaść ze dwa kieliszki to uwzględnić w bilansie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Jeżeli wpadają raz na kilka miesięcy przy jakiejś rodzinnej, towarzyskiej okazji, to nie ma sensu się przejmować, bądźmy ludźmi. Jeżeli wpadają codziennie lub co kilka dni, to.... lepiej żeby nie wpadały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82163
Cześć, wino, najlepiej wytrawne co jakiś czas spoko, ale nie uwzględniaj w bilansie, dopisz do supli

bibi, ja bym podbijała węglowodany, przy niedoczynności tarczycy z tego co wiem nie powinno się schodzić poniżej 150g, chociażby kosztem białka, którego patrząc na Twój wzrost masz imo za dużo trochę

powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 466
dzięki banialuk :)
a jeżeli chodzi o ww i białko to trochę głupieje, bo co człowiek to opinia. Czuję się jak dziecko we mgle. Na razie zostawię ten rozkład, który mam, żeby co chwila nie zmieniać bo nie będę wiedziała na czym stoję. Zobaczę jakie będą efekty po około miesiącu i zobaczę czy coś modyfikować. No i zawsze liczę na wasze rady:). I tak jestem zdziwiona, bo jadłam dużo mniej ww niż mi się wydawało. Jak zaczęłam teraz liczyć wszystko to jestem w szoku, bo na bank wszystkiego było za mało, tzn wszystkiego dobrego. I przyznaję, że panicznie boję się, że teraz przytyję. W sobotę zrobię pomiary i zobaczę.
Miłego dnia.
No i jedzenie na dziś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 466
24.03.2015 1 seria 2 seria
1 przysiady z obciążeniem 15 x 2kg, 13 x 2,5kg
2 wykroki z obciążeniem 15 x 2kg ,15 x 2,5kg
3 "Butterfly" ze sztangielkami stojąc 15 x 2kg 15 x 2,5kg
4 Unoszenie tułowia w leżeniu przodem 15x 15x
5 Spięcia brzucha 20x 20x
6 Wyciskanie sztangielek stojąc 15 x 2kg 13 x 2,5
7 Zginanie przedramion ze sztangielkami 15 x 2kg 15 x 2,5kg
8 Francuskie wyprosty przedramienia ze sztangielką 15 x 2kg 11 x 2,5kg

Trening marny na razie ale bardzo mnie, kanapowca, wyczerpujący. Słaba jestem jak dziecko. Ręce się trzęsą, pot się leje z czoła. Masakra. I czy ktoś może podpowiedzieć, jak tabelkę z exela wrzucić tu jako obraz?

jedzenie na dziś. Czuje się baardzo ociężała i taka napompowana. Mam nadzieję, że to minie. Patrzę na dzienniki dziewczyn z niedoczynnością i rzeczywiście mają dużo więcej WW. W przyszłym tygodniu dodam sobie 10 WW kosztem T. Czy to dobry tok rozumowania? I zapomniałam dodać na początku, a im więcej czytam dzienników to mam wrażenie, że to może mieć znaczenie, że w drugiej ciąży miałam cukrzycę ciążową.
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w treningu bierzesz takie same hantle do wykrokow, przysiadow jak i do wyciskania stojac czy uginania przedramion.
Powinnas dobierac ciezar do danego cwiczenie/ danej grupy miesniowej
Nogi, plecy sa silniejsze niz rece np biceps cyz triceps

Przysiad , wykroki - nagraj i wrzuc filmik do oceny
Jesli wykonujes zje prawidlowo technicznie powinnas zwiekszyc obciazenie

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2015-03-25 09:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 466
Dzięki, że zerkasz tu:) próbuję sama siebie na razie. Już widzę, że zginanie i przysiady pociągnę więcej ale np wykroki i wyciskanie sprawiają mi problem. Będę sukcesywnie zwiększać obciążenie ale na razie nie wiem na co mnie stać.
No i jeszcze pytanie o rozkład B WW i T. Jest w porządku? zwiększyć WW czy zostawic tak jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
trzymaj narazie 130 B, 75 T, W130 g
plus warzyw niewliczane do bilansu

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2015-03-25 10:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 466
nagram jutro ale czy będę mogła wysłac na priv?
rozkład będę trzymać, warzyw nie wliczam
dzięki wielkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 466
dziś niespodziewane wolne i trening przełożył się na rano. Zapomniałam z tego wszystkiego nagrać przysiady i wykroki. Zrobię to w sobotę.

rozgrzewka i rozciąganie na koniec z Natalią Gacka z YT
26.03.2015 1 seria 2 seria
1 przysiady z obciążeniem
15x 2,5, 15 x 3,75
15 x 2kg, 13 x 2,5kg
2 wykroki z obciążeniem
15x 2,5kg, 13 x 3,75kg
15 x 2kg ,15 x 2,5kg
3 "Butterfly" ze sztangielkami stojąc
15x 2kg, 12 x 2,5kg
15 x 2kg 15 x 2,5kg
4 Unoszenie tułowia w leżeniu przodem
15x 15x
15x 15x
5 Spięcia brzucha
25x, 25x
20x 20x
6 Wyciskanie sztangielek stojąc
15 x 2,5 kg, 15 x 2,5 kg
15 x 2kg 13 x 2,5
7 Zginanie przedramion ze sztangielkami
15 x 2,5kg, 13 x 3,75kg
15 x 2kg 15 x 2,5kg
8 Francuskie wyprosty przedramienia ze sztangielką
15 x 2,5kg, 13x 2,5kg
15 x 2kg 11 x 2,5kg

Refleksja jest taka, niestety, że jestem słabiutka. Trzęsę się cała po jeszcze pół godziny. Najgrsze są nogi :(

jedzenie na dziś




Zmieniony przez - bibi700 w dniu 2015-03-26 12:36:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] Worek kaszy, smalec, jajka - będzie masa, będzie bajka

Następny temat

CLENBUREXIN, dla dziewczyny?

WHEY premium