SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko Vs piers z kurczaka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
tak sobie siedze i kminie:)
bialko np pvl 2270kg daje nam 66 porcji w porcji 24 g bialka za cene srednio 120 zl
a teraz za cene 120 zl mozemy kupic okolo 10kg piersi dzielac po 150g daje nam tez 66 porcji w ktorej bedziemy mieli okolo 28 g bialka
dobze wiadomo ze odzywki to zamienniki pozywienia - czy nie lepiej zamiast kupowac takie bialko kupic sobie taka piers zamrozic i wcinac co dziennie?

WZL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak zrodło ( kurczak ) pewny to jasne ze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
a czemu kurczak ma byc nie pewny?

WZL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zobacz jak sie hoduje kurczaki na fermach karmione takim syntetycznym syfem ( o domieszkach substancji majacych na celu wzrost ich masy nie wspominajac ). Wiem co mowie bo kolega pracował w wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
a wydaje mi sie ze jak bysmy widzieli jak robia poszczegolne produkty to nigdy bysmy nic do ust niewzieli:D
suma sumarum wydaje mi sie ze kurak wychodzi lepiej

WZL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zalzezy co jesz dale mnie jedzenie takiego miesa nie ma sensu - inna sprawa ze mam swoje sprawdzone zrodła z ktorych kupuje kuraki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jasne ze z miesa bialko jest ze tak powiem lepsze dla nas, bardziej wartosciowe.
organizm lepiej wykorzysta pozywienie niz proszek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Oczywiście lepszy kurczak. A co do produkcji to uważacie, że odżywki to na drzewach bez oprysków rosną? Jeszcze większa chemia niż ten cycek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tak tyle ze ta chemia musi spełniac jakies normy ( szczególnie Trec i Olimp )a takie mieso to spełnia normy chyba takie zeby tam jakiegos gowna na niche nie było ( taka metafora odnosnie bakterii itp ) nikt nie pa3y co taki kurak wpyerdala... byłem widziałem i nikt mnie nie przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Dokladne zgadzam sie w 100% z MajkelTSW kuraki wcale nie sa takie kolorowe jak sie nam wydaje sa karmione roznymi odzywkami syfami zeby rosly szybciej wedlug mnie najlepiej sobie urozmaicac, raz kurak, raz wolowinka , bialko w proszku a najlepiej miesko to miec z pewnego zrodla a nie ze sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
To, że dieta powinna być zróżnicowana to oczywiste. Przekonać się nie staram. Po prostu uważam, że kurczak jest lepszy niż proszek i tyle. A co do norm... odżywki mają swoje, kurczaki mają swoje i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontynuować branie HMB? Albo czym je zastąpić?

Następny temat

mieszanie gainera z wpc[ostrowia]

WHEY premium