SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bezskuteczne próby zbicia estro. / fatalne libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
moze byc przyczyną jego braku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12893
czym najlepiej podnies ale spokojnie estro ?i zobaczyc reakcje

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Meta mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisałem ci wczesniej _ za postawienie pały odpowiedzialny jest testo ale za utrzymanie wzwodu estrogen, jak będziesz miał zbyt niski poziom estro to zaraz po tym jak pała stanie to robi się miękka_
jednak czytając co piszesz myśle że problem tkwi w zbyt niskim poziomie prolaktyny_ nie pozwala ci obniżyć estro i zabuza proporcje pomiędzy innymi hormonami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12893
ale prolaktyne mam w normie tylko niskie estro mam wiec?

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc
szefczyk_dratefka
Otóż naturalnie zawsze miałem wysoki estradiol, prolaktyne, test. całkowity był wysoki, ale wolny niski....
........Prolaktyna: 5,41 (4,6-21,4)



z normami jest tak ze zabrane od jednego wzorcowe wyniki w wpakowanie ich drógiemu moga się całkowicie niesprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A myślałem, że zbyt niska prolaktyna nie ma skutków ubocznych.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1141
djazis22 człowieku weź załóż sobie swój temat i nie rób mi tu bajzlu!

powiem szczerze ze z pałką i jej twardością, nie ma absolutnie żadnych problemów, jak juz stanie to stoi i jest OK. problem z jakim się borykam to to, ze absolutnie nie mam ochoty na sex, i to jest problem. wieczorem napisze tu, co stwierdził ten spec endokrynolog, bo sie do niego wybieram.
aha jeśli mowa o tej niskiej prolaktynie, aktualnie biore 2,5mg eg bromergonu, gdybym to odstawił poziom szybuje kilkukrotnie ponad norme i od razu, spada mi test, i wyp*****la syfami, nie mam pojecia dlaczego?

Zmieniony przez - szefczyk_dratefka w dniu 2012-07-18 16:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12893
spokojnie widziałem tematto sie podpiołem :)sory

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6968
Ja przed chwila wziałem pierwszy raz HGW i k*wa pałka to mi zaraz pęknie w głowie się kręci, to chyba nie było dobry pomysł

Takze polecam, działa

Zmieniony przez - szymon555 w dniu 2012-07-18 20:08:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamol

Następny temat

Cykl tesc enanthate i depo

WHEY premium