Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
499
Witam ostatnio pytalem ile tescia z iranu enanthate trzeba mi na cykl dowiedzialem sie ale wystapily komplikacje ... mialem jechac na zakupy i pojechalem ale nie kupilem tego tescia z iranu tylko depo galenika 250 i teraz moje pytanie czy moge pomieszac te dwa tescie razem ? zlozyc cykl mam jeszcze tescia polskiego z polskiej apteki jelfy dajcie podpowiedz...
mam 8 szczalek enanthate testosteron 250 mg
20 strzalow testosterone depo 250 mg
i 10 strzalow testosteron prolongatum 100 mg i apteke pod nosem gdzie jest tego duzo ...
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
499
dugi do tego jest to forum tak mi sie zdaje zeby zadac pytanie i uzyskac odpowiedz od ludzi obracajacych sie dluzej w tym temacie ... i to nie cyrk bo pytanie jest proste i juz wczesniej uzyskalem odp nie musiles pajacowac :) jestem swiezy i bede robil pierwszy cykl na Hitach i chce dorbze sie do niego przygotowac a nie walic w ciemno ... dzieki za pomoc a pytanie odnosnie tych paskow i kropek na lamaniu fiolki ? czy to poprostu inna seria postara mi sie ktos to wytlumaczyc ?
Zmieniony przez - LoZoL w dniu 2012-06-26 17:00:50
Szacuny
233
Napisanych postów
10301
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
77546
to k***a jak nie wiesz co masz to po co chcesz bic to w siebie czlowieku,brak Ci podstawowej wiedzy! i to wlasnie jest cyrk dzieki takim ludziom jak Ty.
Szacuny
1223
Napisanych postów
26444
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
298562
bo Wy nie rozumiecie, on jednego testa ma "szczałki" a drugiego "strzały" i pewno stąd pytanie, czy "szcałki" można łączyć ze strzałami, do autora - do strzał sobie dokup łuk, a szczały to baby pod płotem
Szacuny
0
Napisanych postów
73
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
499
Juz wiem co mam i gdzie to wbijac i jakim lukie z jaka cieciwa ... i tez wiem czym sie bronic (odblokowac) jak i kiedy ... fajnie ze sa tacy pomocni ludzie jak Wy ! cos jak super bohaterowie , Super koksy ! haaa
a co do fotek to moj aparat poszedl do lombardu jakies 2 lata temu a nowego sie nie dorobilem ^^ mam tylko telefon 5 mpx ale i tak za dobrze nie wiedac zaraz zajade to co widac !