SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Witam, jestem po 2 miesięcznym cyklu redukcyjnym, z efektów jestem zadowolony ze 107 na 99kg czyli dokładnie tyle ile sobie założyłem. Obecnie przez najbliższe 2 miesiące będę robił trening na definicje- już nie typowa obiegówka i ogólnorozwojówka ale podział na partie tylko więcej ruchów i ćwiczeń niż przy masie i stosunkowo szybkie tempo treningu plus 2x w tygodniu aeroby, dieta oczywiście jest. Nie chcę już lecieć z wagą w dół zależy mi na definicji mięśnia, ewentualne spalenie reszty tkanki tłuszczowej ale już nie kosztem mięśni... także zastanawiam się nad miesięcznym cyklem na salbutamolu 2 tygodnie 16g dziennie (2x po 8 lub 4x4 co 2h) i następne 2 tyg zwiększać do 28 (nie 32). Czy taki cykl z dietą 2,5- 3 g białka, 2 gramy węgli, 0,5 tłuszczy plus bcaa i jakieś dobre białeczko powinien przynieść oczekiwany efekt i czy rzeczywiście salbutamol jest aż tak dobrym antykatabolikiem jak wielu go ocenia, słyszałem również opinie, że niektórym przybyło po nim nawet trochę miecha i siły. Będzie to moja 1 przygoda na tym specyfiku także prosił bym o opinie, ewentualne porady i wskazówki zwłaszcza osób, które już go brały.

Ps. I jeszcze taka sprawa, może wydać się głupia jednak jest ona dla mnie bardzo istotna, obecnie wystrzegam się wszelkiego rozaju testosteronów i wszystkiego co blokuje przysadkę gdyż zaczynam łysieć i pakuje nie małe pieniądze w różne cuda, które niby mają temu przeciwdziałać (i tak raczej nic to nie da ale chociaż opóźnia ten proces) a więc czy sali nie ma negatywnego wpływu na włosy. Dzięki z góry za odpowiedź. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
A i jeszcze wyczytałem, że warto brać johimbinę gdyż w połączeniu z salim wzmacnia jego efekt kataboliczny na tkankę tłuszczową a jednocześnie wyzwala dodatkowy efekt anaboliczny. Czy dostanę to w aptece (mam dostęp do recept), jak dawkować i kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Odświeżam temat gdyż nie dostałem odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Siema jeśli chodzi o sally to ja po nim nie lysiałem i nie słyszałem żeby komuś to tak działało. Dawkę sally zwiększaj codziennie o jedną tabletkę , jak weźmiesz za dużo odczujesz pewnie bóle głowy i lekkie zawroty, czekasz następny dzien na tej samej dawce przechodzi ból głowy i następnego dnia znów jedna tabletka więcej.Jakby co pisz
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
Ok, wielkie dzięki za odpowiedź! Myślisz, że sally to dobre rozwiązanie podczas definicji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
a do ilu tab dojść? 4mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
ja ważę 103 kg i leciałem 4 takie tablety dziennie ale mam kumpla że op*****lał 10 bo mu się podobało:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omadren 250 seria 008131

Następny temat

bezskuteczne próby zbicia estro. / fatalne libido

WHEY premium