SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bedi 04 17lat-foty : 1,3,5,6,8

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
nie wiem skąd tyle opinie ze jest dobrze bo wg mnie jest lipa nic klatki nic barów łapy na zatłuszczeniu i gólnie nic pozytywnego nie widze w sylwetce kolegi zaraz na mnie naskoczycie ale tak to niestety wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 524 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
wiem ze to tak wygląda... dlatego redukcja, a potem wiecej mięsa...

Dopóki walczysz, jesteś ZWYCIĘZCĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poweidział bym nawet ze może z ciebie malo zostać po tej redukcji na 1,8 wegla. Ja bym proponowal zerowy bilans kaloryczny albo lekko na plus gora 200kcal na plus i jechać sobie tak bo fakt masz napewno troche zbednego fatu ale mięsni tez duzo nie masz jaki moze byc tego efekt albo wychniesz na wiór i bedzie ekstra krata na brzuchu albo nie pozbedziesz sie zbednej ilosci fatu a polecisz duzo na mięsie. jak juz poleciales 5 kg i nie widzisz wiekszych ubytku smalcu w sylwetce to cos zmien bo cienko będzie. Ale to tylko moje zdanie. Minelo juz troche czasu od ostatniego posta i nic sie nie chwalisz rezultatami to raczej cos nie poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
moim zdaniem zapomnij o tej wycince, to sie zle skonczy. zapomnij tez o startach przez najblizsze pare(nascie) lat, to sie jeszcze gorzej moze skonczyc :P

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 524 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
spadło 3 kilo fatu i 3 kilo mięsa. w pasie 6 cm. (z 85 na 79)
tłuszcz jeszcze jest, ale przed wakacjami jeszcze zaczne jakąś masówke robic, zeby wrócic do poprzedniej wagi.

Dopóki walczysz, jesteś ZWYCIĘZCĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 524 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168




aktualne zdjecia. waga 77

Zmieniony przez - bedi 04 w dniu 2010-05-02 12:34:57

Dopóki walczysz, jesteś ZWYCIĘZCĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
A jak z wymiarami i osiągami, ile w łapie, w sile spadło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
dobrze jest ja bym juz sie uspokoił z redukcją i dorzucał czyste mięcho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 524 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
siła spadła sporo. odczułem to najbardziej na przysiadach. nogi schudły miałem ponad 60 w udzie, a teraz 55. posladki sie zmniejszyły, w bicu 41, teraz 39. redukcja trwała zaledwie 3 tygodnie.
co zyskałem?
doświadczenie... nast razem napewno wszystko rozplanuje nieco inaczej

Dopóki walczysz, jesteś ZWYCIĘZCĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
A jak wyglądał mniej więcej twój trening?
Bo widzę, że jak na 3 tygodnie, sporo spadło, ale rzeźba się wcale aż tak mocno nie poprawiła jak na takie spadki...

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2010-05-02 14:06:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

23 lata, Ektomorfik, HardGainer :)

Następny temat

bialyjpg

WHEY premium