SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1504
SFD BCAA odrazu po zapachu Ci się go odechce ;d lepiej kup ACTIVLAB BCAA albo jakiejś innej firmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Mi BCAA lepiej podchodziło smakowo i zapachowo niż activlab zdecydowanie. lepszy był dla mnie tylko Xtend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
przepraszam ze odswierzam ale pisaliscie ze przed treningiem tez wiec pytanie ile czasu przed?Skoro trening robie po godz przerwy po posilku

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
SFD BCAA jest w porządku,nie mam problemu ze smakiem czy rozpuszczalnością.No i działanie na + >Karjan,tutaj minuta w tą czy tamtą nie zrobi róznicy ;),ale raczej tuż przed treningiem niż zaraz po posiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
aha no wiec bede bral tak 30minut przed treningiem i od razu po :)

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
dobrze :)

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej...?

Następny temat

Hormon wzrostu

WHEY premium