SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układ trawienny - problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
Dobry,



szukam pomocy, bo mam ogromny problem z trawieniem. Lekarze rozkładają ręce, a ostatnio powodem była błahostka.



8 miesięcy temu, była prawdziwa tragedia. Musiałem niesamowicie się zmuszać do zjedzenia ~500-1700kcal dziennie przy aktywności 7x w tygodniu - treningi siłowe + boks + bieganie. Problem był coraz większy. Brak możliwości wypróżnienia powodował takie wzdęcia i bóle, że dosłownie płakałem i nawet czopki przeczyszczające, tabletki tego typu czy lewatywy nie pomagały.



Odstawiłem johimbine i tego samego dnia problem znikł.



Teraz pojawił się ponownie, ale nie aż tak duży jak wtedy. Odstawiłem johę ponad tydzień temu i brak poprawy. Odżywiam się bardzo zdrowo. Nie piję, nie palę. Prowadzę sportowy tryb życia. Żadne preparaty typu ulgix, kreon czy też probiotyki lub środki na wątrobę nie pomagają. Nie pomagają również specyfiki typu koper włoski. Nie mogłem schudnąć na 2000-2300kcal przy dość sporej aktywności, gdzie ostatnio redukcję zaczynałem od 4000. Myślałem, że po prostu jadłem za mało. Niestety nic bardziej mylnego. Nawet jak w siebie wcisne te 3500 nadal jest problem.



Czy ktoś ma jakiś pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
zrewiduj swój jadłospis – szczególnie pod kątem odpowiedniej podaży błonnika (rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego). Jeżeli Twój jadłospis jest deficytowy w świeże warzywa i owoce koniecznie powinieneś to zmienić! Jednocześnie pozbądź się produktów ciężkostrawnych, smażonych, wysokoprzetworzonych, zasobnych w oczyszczoną mąkę i rafinowane cukry. Uwzględnij natomiast w jadłospisie gotowane lub pieczone mięsa, ryby, nieprzetworzony nabiał oraz świeże warzywa, owoce i orzechy (niesolone i nieprażone), a także produkty powstałe na bazie pełnoziarnistej mąki. Podkreślam jednocześnie, iż zwiększenie podaży błonnika w diecie wymaga zwiększenia ilości spożywanych płynów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 32
Warto przy tym dodać, że problemy z trawieniem bywają trudne do leczenia i nie zawsze bywają skuteczne. W terapii bardzo dużą rolę odgrywa zmiana nawyków żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 32
i składników mineralnych, które mogą powodować: zmniejszenie masy ciała, osłabienie, brak łaknienia, wzdęcia brzucha, kruczenie, przelewanie i bóle w jamie brzusznej. W zależności od nasilenia zaburzeń obraz kliniczny chorego może się zmieniać. Rodzaj i nasilenie objawów złego wchłaniania może się różnić w zależności od przyczyny i schorzeń, wieku danej osoby i innych czynników. Ważnymi czynnikami wpływającymi na obraz kliniczny chorego jest rodzaj niedoborów składników odżywczych. Poniższa tabela przedstawia zależność objawów od niedoborów.
Kodi Lucky Patcher nox


Zmieniony przez - ajifa w dniu 06/03/2020 20:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Ja bym kolego zrobił podstawowe badania krwi w tym usg jamy brzusznej oraz ew kolonoskopie.Jezeli zmiana nawyków żywieniowych nie pomoże.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3
thx for share
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7
Its really helpful information
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31
są tabletki na d chyba nie ostro przeczyściły i już ich nie wezmę bo za mocne ale może dla Ciebie akurat, bez recepty, możesz w aptece zapytać
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1519
Polecam pistacje (niemieckie na al.. ) na trawienie duzo tluszczu zdrowego orzechy to bialko i tluszcz i to super na trawienie nawet paczka na noc 250gram i to odchudza . I rano bez bólu w wc.

zero mąki zero naleśników,
zero cukru, sokow z kartonika, zero drożdżówek zero ciast jeden kawalek to 400kcal.

Ryż czarny (mało)łosoś na parze polany masłem i rano gwarantuje w wc bez bólu .jeść co 3 godziny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układ mięśni brzucha

Następny temat

Ból po uderzeniu

WHEY premium