SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bagnica - drugie podejście

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2,5 kg proponuję. I wrzucaj tak długo, jak będziesz zaliczał wszystkie serie i powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
bagnica

bo mnie zaraz ku.... strzeli!

OTWORZ TEMAT,GDZIE ZNAJDUJE SIE DOKLADNY PLAN Z MOIM KOMENTARZEM I ZOBACZ,JAKIE CWICZENIE MASZ WYKONYWAC W PRZYPADKU BRAKU PORECZY!!!!!

https://www.sfd.pl/Split_Masa_3x_w_tygodniu-t785989.html 

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
okej, pompeczki będę robił zwykłe. no i co do tego progresu to co trening będę dokładał ciężarków, tylko właśnie zastanawiam się ile bo te 2,5 kg na sztangę wrzucić to ciężko, chyba że mowa o jednej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
kup sobie krazki 1.25kg - jesli jeszcze tego nie zrobiles. ....a jeszcze lzejsze takze sie przydadza :)

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
hmm, tylko będę musiał poszukać bo jeszcze takich na oczy nie widziałem. może lepiej od razu wrzucić trochę więcej tych kg ponieważ czuję, że te 47 to jest naprawdę mało i za bardzo mnie nie męczy? czy może jednak lepiej wszystko po trochu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
wszystko POWOLI i SPOKOJNIE.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bagnica, popatrz. Załóżmy, że co trening zaliczasz i dokładasz 2,5 kg. To daje na tydzień 7,5 kg więcej. Podczas ośmiotygodniowego cyklu dokładasz zatem 60 kg. Jeżeli w ciągu roku zrobisz pięć takich cykli, to dołożysz 300 kg! Jak wiadomo, to jest nierealne. Zatem nie ma się co spieszyć z dokładaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
w sumie racja, czyli dokładam powoli. a powtórzeń nie dokładać? i jak to jest kiedy np stanę na jakimś ciężarze? robię dotąd, aż dam radę podwyższyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
dokładać będę po 2 kg, bo nie mam za bardzo skąd wziąć 1,25 talerzy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
odświerzam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne bieganie.

Następny temat

Rozkład Ćwiczeń (POMOC)

WHEY premium