SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

badania po 4 latach on

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jestem juz na testosteronie ze 4 lata (chyba - nie umiem okreslic momentu startu).

niedawno zszedlem z polrocznego cyklu na ok. gramie.

zrobilem przeglad ciala (krew, sik) i wszystko w normie poza kreatynina, ale to mam wywalone od treningu najpewniej (albo przyjmowana kreatyna zafalszowala wynik). poza tym blisko idealnych wartosci.

jak mozna bylo podejrzewac jest wysoki hematokryt (ale nie przekroczony).

cholesterol ogolny w samym srodku normy. hdl nieco ponizej srodka normy, ldl prawie optymalny, trojglicerydy w polowie normy.
nery, watroba zdrowe.
tarczyca w normie.

ogolnie zdrowy czlowiek, na pewno zdrowszy, niz moi rowiesnicy (30 lat) z brzuchami, siedzacy przed telewizorami caly wieczor.

sterydy=smierc

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2012-04-10 20:46:10

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 lata on ? o rzesz matko bosko częstochowsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
suple91
4 lata on ? o rzesz matko bosko częstochowsko


też mnie zszokowało po co taki krótki cykl robić

a nawiązując do tematu - badania utwierdziły mnie w przekonaniu o słuszności teorii którą od dawna głoszę wśród znajomych, że doping(oczywiście z głową) jako element szeroko rozumianego "kulturystycznego" stylu życia w ostatecznym rozrachunku przynosi więcej korzyści niż strat, właśnie dzięki przykładaniu się do michy, aktywności fizycznej itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie licząc łysiny po tak długim stosowaniu i depresji która może być a nie musi być po cyklu

chudzina a jakie dawki jechałeś jaki towar ??

Zmieniony przez - suple91 w dniu 2012-04-10 20:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
No chudzina kusisz, kusisz. gratuluję zdrowia i potwierdzenia mojej teorii (przynajmniej tej o kolegach z browarem przed tv). Oczywiście nie można generalizować, gdyż każdy ma inny organizm. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
lysy bylem zanim zaczalem uzywac anabolikow. depresja mysle, ze jest wieksza na skutek zycia w kraju nad wisla, niz na skutek ewentualnego zejscia z towaru


dawki - 250-1000+ mg tygodniowo. tylko testosteron (jakies male wyskoki z trenem byly, ale nigdy wiecej, nie czuje sie na nim zdrowo).

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2012-04-10 20:59:56

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
no i teraz wszyscy będą pisać cykle
2012-2013
2013-2014

itd :)

ale dawno mnie tak żaden post nie ucieszył hehe :)

P.S. leciałeś jakies TADy 600 itp ???

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 626
jak dozowales hcg podczas i jakie mega power pct smigasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie. ale za to lece tran. i uwazam to za jeden z najlepszych towarow, jakie mozna leciec.

hcg - uderze od czasu do czasu. 1000j c2d przez 10 dni. do jajek wielkiej wagi nie przywiazuje. jak masz 5cm fajki, to lepiej miec male jajka - wtedy proporcje lepiej wygladaja

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
No właśnie, jaki odblok teraz planujesz (jeśli w ogóle jakiś planujesz)? Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli przez te 4 lata to musiałeś się naruchać i to sporo %%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold test wino

Następny temat

Pharm chemical

WHEY premium