SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badan po 2 latach ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Podzielę się trochę swoimi ostatnimi doświadczeniami, może kogoś to zainteresuje.
Przez ostatnie 2 lata byłem ciągle ON, caly czas lecial test w roznych formach, do tego dochodzil okresowo tren i orale, w ostatniej czesci cyklu byla susta z deca, dawki rzedu 500-750mg testa, deka podobnie.
W lipcu robione miałem ostatnie badania, lecial akurat trenik, wszystko wyszlo elegancko, nerki, watroba, morfologia, jedyni cholesterole byly zayebiscie rozjechane, nie mam tamtych wynikow ale pamietam ze calkowity byl grubo ponad 200mg/dl, LDL z tego co pamietam ok 180, hdl chyba 18.
Od sierpnia odstawilem tren, 6 tyg temu poszedl ostatni strzal susty, od tamtej pory leci HCG łącznie 40000iu, pierwsze 2 tyg 2x 5000iu/week, nastepne 4 tyg 2x 2500iu/week. Od 4 tygodni leci tez clomid 50mg/ed i meta 10mg z rana.
Jesli chodzi o suple to podjadam mono, glutamine i bcaa, zawsze to jakies placebo.

O dziwo forma trzyma się bardzo dobrze, praktycznie nie odnotowałem zadnych, powtarzam ZADNYCH spadkow, mostki na tesciu ktore stosowalem wczesniej wypadaly znacznie gorzej. Nie badalem hormonow, ale libido jest w porzadku, nie ma szalu i glupawki, ale zdrowe odruchy zachowane
Dzisiaj dostalem aktualne wyniki cholesteroli:
CHOLESTEROL CALKOWITY 159,4mg/dl norma 115-190
TRIGLICERYDY 71,64MG/DL norma <150
HDL 12,8 mg/dl norma >40
LDL 131,3 mg/dl w normie

Jak widac cholesterole znacznie sie poprawily, poza HDL ktory jest chyba jeszcze nizszy niz byl wczesniej o ile dobrze pamietam ostatnie wyniki, troche martwiące, ale nad tym popracuję. Przynajmniej zniknely z karty wynikow te grube napisy BARDZO WYSOKIE RYZYKO MIAZDZYCY

Ciekawi mnie jeszcze poziom LH i FSH, bo strzelam slepymi caly czas, albo po prostu mam szczescie, w co watpie Glownie z tego powodu zszedlem z testa i zrobilem most z samej mety w takiej dawce, ktos mi doradzil, ze taki mostek pozwala na niemal calkowite odblokowanie sie z zachowaniem anabolicznosci dzieki metce.

Kusi zeby juz wejsc na cos grubszego, wiosna idzie, a tren lezy w szufladzie
Ile powinien potrwać taki most zeby w miare dobrze odczuc kolejne wejscie na grubsza bombe? I co z tym HDLem? Oliwe z oliwek pije codziennie, musze sprobowac chyba jakis innych olei.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
wracam do tematu

micz na mnie wplynal i zrobilem calkowity off, od srody nie biore ani sermow, ani mety. po takim konkretnym odbloku musze przyznac ze wszystko jest w porzadku, mimo ze cykl byl dlugi, samopoczucie spoko, libido daje rade, a na spadki za wczesnie chyba. na tygodniu porobie badania hormonow z ciekawosci.

jesli chodzi o cholesterol, to sporo sie naczytalem na zagranicznych portalach. pomijajac wplyw poszczegolnych srodkow na lipidy, to dowiedzialem sie ze oliwa z oliwek jako glowne zrodlo tluszczy jest zayebistym bledem, glownie ze wzgledu na stosunek kwasow omega-3 i omega-6. czlowiek uczy sie na bledach, teraz dorzucilem olej lniany i bede sie staral lepiej bilansowac zrodla tluszczy. podjadam tez kompleks witamin B z duza dawka niacyny, ale osobiscie bardziej licze na poprawe po dorzuceniu lnianego.
wrzuce wyniki jak zrobie za jakis czas. moze komus to pomoze.

swoja droga, przyjemnie rozmysla sie nad nastepnym cyklem bedac na offie, mozna liczyc ze faktycznie odczuje sie ten towar po calkowitym odstawieniu

Zmieniony przez - bojka89 w dniu 2015-03-15 18:52:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ale co to za wyniki badań? sam cholesterol
mogłeś zrobić już jak robiłeś chociaż morfologie i ob. koszt za oba badania u mnie w labie to 8 złoty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Przeczytaj dokladnie caly post, kompleksowe badania robilem w lipcu pod koniec najgrubszego okresu bomby (test z trenem), wszystko wyszlo w normie poza cholesterolami, od tamtego czasu lecial juz tylko test z deka, wiec tutaj specjalnie nie mialo co zamieszac, zbadalem tylko to co wczesniej bylo niepokojące.

Swoją drogą, łodzianin pisales niedawno ze robiles mostek na hcg i po 4-5tyg zrobila sie lipa z tego co pamietam. Sprobuj takiego mostka z mety, mozesz byc bardzo pozytywnie zaskoczony, tylko warunkiem jest tu dawka 10mg, nie wieksza, i tylko z rana. Nie wiem tylko ile to ciągnąć zeby efektywnie wskoczyc na gruba bombe teraz, nie chce zrobic falstartu, ale juz by sie cos przybilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Odnośnie HDL spróbuj witaminy B3 w odpowiedniej dawce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
u mnie olej lniany poprawił wartości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
HDL albo sie poprawi albo nie, nic na to nie poradzisz
na bombe wejdz min miesiac po zakonczeniu odbloku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
"po zakonczeniu odbloku" - jak to rozumiesz w moim przypadku?
hcg i clom planowalem cisnac do samego konca mosta i potem wskoczyc na bombe bezposrednio po odstawieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61995
głupota
odblok to jest moment w ktorym w twojej krwi przestaje krazyc np. nolwa, clomid

a to ze teraz nie odnotowujesz spadków....wladowales w siebie 40tys hcg
teraz miesiac clomid i nolwa, wiec stymulujesz jadra

odstaw i zobacz co bedzie za 2 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
chyba taki jest sens szeroko popularnych ostatnio mostow, prawda? po co robic most jesli po nim mialbym calkiem zejsc z towaru, to bylaby glupota i strata czasu.

niemniej, teoretycznie przy takim zestawieniu mozliwe jest prawie calkowite odblokowanie, w przeciwienstwie do mostkow bazujacych na testo, bo tutaj przy takiej dawce mety nie sa zaburzane praktycznie funkcje LH lub sa w nieznacznym stopniu, a z drugiej strony taka dawka jest wystarczajaca dla zachowania procesow anabolicznych w organizmie.
ciekaw tylko jestem jak to bedzie po wejsciu na wiekszy towar. przyznam ze po moscie na testo+hcg praktycznie wrocilem do formy sprzed mostu i dalej szalu nie bylo. wlasciwie dochodzilem juz do wniosku, ze dlugie cykle i mostkowanie sa przereklamowane, bo dopoki tego nie robilem, to mialem postepy z cyklu na cykl, mimo spadkow na offie. ostatnia probą jest aktualna opcja z mostem na mecie, jak narazie jestem dobrej mysli, bo juz wiem ze na bombe wroce z forma sprzed mosta, wiec jesli cos ruszy to bede na plus.
teorii na necie setki, ale jednak trzeba patrzec na siebie, wyciagac wnioski i z nich korzystac.
prawdopodobnie niedlugo wroce na bombe, wiec na pewno bede informowal jak sie sprawa ma, przed tym moze zrobie jeszcze badania hormonow, wrzuce jak cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61995
mam rozumiec, ze dajesz clomid, bo to jest element twojego mostu?
dla mnie to co ty zrobiles to jest odblok
trujesz sie od 4 tygodni clomidem w jakim celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
dobrze rozumiesz. przeczytaj dokladnie wczesniejsze posty, po co mam sie powtarzac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok po metanabolu

Następny temat

Brak apetytu na anapolonie - jak go uratowac?

WHEY premium