SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan po 2 latach bez koksu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Witam

Załozyłem ten temat bo troszke mnie zaniepokoił wynik testosteronu. Dzis zrobilem badania po 2 latach bez sterydów.
Wczesniej leciały ze 3 cykle po 5-8 miesięcy non stop.
Uzyte środki to: testosteron, oma (susta) tren i meta.
Wiek 35 lat

Wyniki jakie mi wyszły to :

stradiol Estradiol 21,90 pg/ml 11,00 44,00 N
Prolaktyna Prolaktyna 11,16 ng/ml 3,46 19,40 N
Testosteron Testosteron 282,33 ng/dl 47,01 980,56 N.

Czy w tym wieku to normalny poziom ??NIe za nisko ten tesc ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak długo jesteś po cyklu? Badałeś poziom LH i FSH , zawsze po cyklu , warto je zbadać.

Jak libido i samopoczucie , aktualnie?

Druga sprawa masz 35lat i wielomiesięczne , cykle , nie spodziewaj się w wieku, 35lat po długich cyklach , rewelacyjnych wyników testosteronu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Jak wyżej pisałem 2 lata bez koksów. Samopoczucie w miare. Samopoczucie niby ok. Raz sie budzisz z pelnym wzwodem jak za młodzieńca a raz bez niczego. Nie mam cisnienia na uprawianie sexu. Jeżeli przychodzi do zblizenia to bez zadnych problemów, tylko niemam jakiegos takiego polotu ze mi sie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
wyniki są ok , wiek już taki że test powoli pikuje w dół

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
echhhhh jutro wyniki z badan wątrobowych i chyba trza przykluc propka :)

Dzieki Panowie.


Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2016-03-31 20:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
ja już bym si e nastawiał na cykl-mostek-cykl-mostek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Bykuuuu przeraża mnie myśl klucia juz do konca zycia :/
Jeszcze ta wątroba mi doskwiera. Glownie czynnik GGTP Alat Aspat po 150 a GGTP 400-700. Nie wiem czy moge kluc


Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2016-03-31 20:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
jak test spadnie poniżej normy to docenisz te iniekcje mostek to nawet cypio 250 mg co 10 dni wystarczy
a jak byś wyrwał htz od lekarza to jest np nebido które wbijasz raz na kilkanaście tygodni jak pamiętam
tak więc nie jest źle
jakoś trzeba dawać sobie radę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
He he pewnie tak. Jak niebede chcial zeby mi ktos na boku posuwal babe bo nie bede dawal rady to pewnie bede dziennie ładowal :):):)
Juz nie pytam ile Ty lecisz nontoper :):)


Zmieniony przez - cobraTychy w dniu 2016-03-31 20:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
ja z testa nie mam zamiaru schodzić
lh i fsh na zero nie wiem czy bym to podniósł
mostek jak leciałem aby odpocząć teraz od syntetyka to hcg i provi super combo polecam
kolejny na samym testo polece latem ze dwa miesiące
nie mam zamiaru truć się clomem bo po co
już zostanę na cyklach i mostku takim bogatszym htz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
He he no niezle :) ale nie jestes jeszcze taki stary możesz spróbowac naturalnie :P:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka + Enan do ocena i ewentualne porady

Następny temat

Jaki spalacz na rzeźbę

WHEY premium