SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból po iniekcji w udo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18304

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

83

Wzrost

173

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

108

Obwód uda

64

Obwód talii

81

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

220/480/110

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jeden cykl na mecie

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6tyg temu skonczylem brac metanabol

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

brak zastrzeżeń

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 125, przysiad 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
może kupię po prostu 0.6/30, takie też powinny być odpowiednie, a na pewno łatwiej będzie bić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Tak jak pisałem poprzednio
Jeśli masz umiarkowanie gęste soki, nie bijesz więcej niż 3 cm, nie masz ponad 20% bf
To jeśli walisz w prosta głowę uda to spokojne styka 0.5 -2.5cm wbijasz całą i tloczysz powoli.
na szybkie zresztą i tak nie pozwoli średnica igły.
Możesz też owszem 0.6 3 cm
Jeśli chcesz szybciej injekcji wykonać - pamiętaj jednak ze zbyt szybkie podanie soku = ból i obrzęk bardzo często.

Powodzenia

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94536 Napisanych postów 364487 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669252
ja bije 6*30 w barki 6*25 można nawet 5 bić ale przed iniekcją połóż strzykawkę na kaloryferze na kilka minut cieplejsza substancja-mniej gęsty olej i łatwiejsza iniekcja tylko za ciepłego nie wbijaj też mi pasują np. propy na eo bo są jak woda prawie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
dobra, zobaczymy jak pójdzie z tą 6/30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
wąski1993
strongmen teraz dałeś mi trochę do myślenia, bo mam właśnie te igły 0.7/40, które wbijałem do końca, wcześniej sporo o tym czytałem i doszedłem do wniosku, że takie będą najodpowiedniejsze, ale wiadomo, że przy mniejszej jest lepszy komfort



jedynie przy malej ilosci soku jak wczesniej napisane a male ilosci soku to na prawde male 1-2 ml week przy wiekszej trzymaj sie wiedzy starych wyjadaczy 0,7 minimum a nawet jak leca geste srodki i ladujesz w jedna pompke 2-3 srodki to ja 8 uzywam

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
to już teraz nie wiadomo kogo słuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
6 tez pocisniesz 2-3 srodki.

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
ja wale 8 bo szybciej idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
lodzianin a Ty miałeś na myśli, że 6x30 bijesz w barki czy w właśnie w pośladki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ilu koksikow tyle opcji. Ja stosuje od lat 0,6 x 30 w posladki i jest cacy. 0,6 X 25 omijam bo wg. mnie jest za plytko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop 1-8 100mg eod,przejscie na enan

Następny temat

PROP MASTER PRIMA - rozpiska - pomoc

WHEY premium