SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból po iniekcji w udo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18308

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

83

Wzrost

173

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

108

Obwód uda

64

Obwód talii

81

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

220/480/110

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jeden cykl na mecie

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6tyg temu skonczylem brac metanabol

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

brak zastrzeżeń

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 125, przysiad 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
szczerze to był dopiero mój drugi szot, pierwszy poszedł właśnie w pośladek, ale wydaje mi się, że wszystko wykonałem odpowiednio, ale tak jak kolega wyżej napisał, pewnie przebiłem się przez nerw, dlatego teraz mam problem ze spięciem mięśnia

polecasz jakąś konkretną maść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
kazdy ma jakas swoja masc wedlug uznania - moze masz jakas w domu spelniajaca te 2 kryteria to smaruj jak nie to cos poleca w aptece

w poślad na pewno pewniej leciec

masz tu stronke poczytaj obejrzyj http://spotinjections.com/index3.htm 

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
potrzebny ci czas. Posladki sa najbezpieczniejsze, nie mozesz nic spieprzyc poza przebiciem nerwu kulszowego i zrobieniem z siebie kaleki ale zeby tego dokonac trzeba byc wyjatkowo zadolnym i miec szczescie w zyciu. Czytalem kilka badan wg. ktorych przyswajanie lekow zawsze bylo najwyzsze przy aplikacji w posladki. Jezeli mozesz wybierac zawsze wybieraj posladki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
rarytas1
potrzebny ci czas. Posladki sa najbezpieczniejsze, nie mozesz nic spieprzyc poza przebiciem nerwu kulszowego i zrobieniem z siebie kaleki ale zeby tego dokonac trzeba byc wyjatkowo zadolnym i miec szczescie w zyciu. Czytalem kilka badan wg. ktorych przyswajanie lekow zawsze bylo najwyzsze przy aplikacji w posladki. Jezeli mozesz wybierac zawsze wybieraj posladki



nie bez powodu w szpitalach jezeli nie idzie w zyle idzie w poślad ( nie mówie tu o inj jako dziecko gdzie w reke idzie )

jest to udowodnione wiec tak lepiej leciec i łatwiej na poczatku

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
ja mam taką zasade wbijać po woli wpuszczać po woli i masować 1minute i jest bardzo dobrze minimalny ból który trzyma jeden dzien

Plecy same się nie zrobią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Jeżeli autor wbija 1-2ml tygodniowo to aplikuj tylko posladki. Jak bijesz już 10ki no to trzeba kombinowac i rozkładać i upychać gdzie się da, w twoim wypadku imo nie ma sensu atakować ud.



klama. Po ini akurat nie powinno sie masować miejsca

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Taka rada na przyszlosc - jesli nie masz wiele BF oraz nie bijesz przesadnie gestych srodkow (nosniki w ap do takich nie naleza) czy tez nie wtlaczasz wiecej niz 3ml - SPOKOJNIE wystarczy igla 0,5 - 2,5cm :) - Wiele osob zarzuci, ze takimi iglami nie powinno sie wykonywac injekcji domiesniowych. Ale jest to bledne myslenie. Praktyka pokazuje, ze takie rozwiazanie sprawdza sie znakomieci - Praktycznie zero zrostow, zerowy dyskomfort przy podawaniu, wystarczajaca glebokosc injekcji aby podac zakladana ilosc srodka - bez ryzyka podraznienia gleboko obsadzonych nerwow. - CO wazne podobna zasada tyczy sie Barkow czy innej grupy ciala - gdzie miesien jest spory a tkanka tluszczowa minimalnie zalega. Igly o dlugosci 4cm bije sie w Tluste dupska pacjentow gdzie 2cm to zwysajace sadlo na dupie. - Jeszcze jedna uwaga 0,5 wbijamy cale 2,5cm :) - Pozdro

Zmieniony przez - Strongmen w dniu 2015-01-24 23:54:20

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
polecam naproxen przeciwbulowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
easyjerzy
polecam naproxen przeciwbólowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 199
strongmen teraz dałeś mi trochę do myślenia, bo mam właśnie te igły 0.7/40, które wbijałem do końca, wcześniej sporo o tym czytałem i doszedłem do wniosku, że takie będą najodpowiedniejsze, ale wiadomo, że przy mniejszej jest lepszy komfort
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop 1-8 100mg eod,przejscie na enan

Następny temat

PROP MASTER PRIMA - rozpiska - pomoc

WHEY premium