SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból nadgarstka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3823
od pewnego czasu mam przerwe w treningach z powodu bolu w nadgarstku...chyba cos jest ze stawem, nie trenuje juz z 3 tygodnie ale nadal mnie boli przy np trzymaniu sztani...jak to mozna szybko wyleczyc jakies leki czy kompresy?? wie ktos moze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Proponuję żebyś zaczął brać jakąś glukozoaminę ( np. Artreum ) do tego smarował nadgarstek 2 razy dziennie jakąś maścią rozgrzewającą ( np. Bengay albo Voltaren) poza tym jeśli masz ściągacze na nadgarstek to załóż go sobie ( nie za mocno, tak żeby lekko usztywnić staw - zdejmuj na noc ściągacz). Ja coś takiego miałem i po około 4 tygodniach takiej kuracji przeszło.

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Aha jeśli bół by wracał albo nie przeszedł po 4 tygodniach to proponuję wizytę u ortopedy. Ale jeśli ci nie puchnie nadgarstek, a jest tylko ból to prawdopodobnie naciągnąłeś sobie więzadło albo torebkę stawową - w takim przypadku ból prędzej czy później minie bez żadnych innych konsekwencji.
Powodzenia w leczeniu kontuzji!

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
najpierw dobrze wylecz nadgarstek, smaruj czymś itp(jeśli nie przejdzie idź do lekarza, bo jeszcze jakiejś przewlekłej kontuzji nabawisz nie daj Boże). A gdy już wznowisz treningi(z wyleczonym nadgarstkiem) to tam gdzie się da(bic, tric i inne) daj gryf łamany zamiast prostego(łamany zmniejsza napięcie w nadgarstkach)

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3823
Dzieki za odpowiedzi:) mam nadzieje ze po sylwestrze bede mogl juz spokojnie pakowac:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ulozeniu planu treningowego dla poczatkujacego

Następny temat

prosze o ocene mojego treningu na mase

WHEY premium