SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

athletic body

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
interesuje mnie czy miedzy 16 a 18 mozna tam swobodnie pocwiczyc czy raczej jest tlok.poprosze tez o opinie bywalcow tej silowni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Siłownia na samym początku prezentowała się nieźle,ale obecnie jest tam syf i malaria.Brudno w szatniach,grzyb za szafkami,brudno pod prysznicami -nie można się wykąpac z uwagi na ryzyko zarażenia grzybicą stóp. Na samej siłowni wchodzi grzyb pod drewnianymi płytami mającymi stanowić siedlisko.
Nie polecam treningów w Athletic Body z uwagi na zdrowie,gdyż wdychanie grzyba podczas treningów może się skończyc komplikacjami zdrowotnymi...
Ponadto właściciel siłowni to osoba mająca podobno powiązania w półświatku i sporo osób związanych ze zorganizowaną przestępczością tam zagląda....

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
...komentarz u gory to chyba szef jakiejs mafii cukierkowej w przedszkolu pisal bardzo fajna silka, moze rzeczywiscie nie jest wypolerowana do blysku w toaletach, ale ogolnie jest czysto i higienicznie, nigdzie zadnego grzyba nie widzialem sprzet solidny, mozna ostro do***ac, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Ty może jestes szefem mafii cukierkowej, a nie ja głąbie jeden!
A gwoli wyjaśnienia ci tego o czym nie wiesz,bo wyłączony jesteś widać z informacji ogólnodsotępnych to nie bez kozery pozatrzymywano ostatnio członków grupy przestępczej tzw.Franków,którzy obstawiali dyskoteki i agencje towarzyskie.Było o tym wszedzie w prasie i telewizji bo w strukturach tej grupy byli tez policjanci. Dziwnym trafem wiekszosc z nich trenowała w tej właśnie siłowni. A siłownia jest syf i malaria i zdania nie zmienię.Sto razy lepiej jest w energym,gdzie trenuję

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
troche kultury Panie Gladiator i bez wyzywania od glabow... po pierwsze to nie oczerniaj od razu ludzi zarzadzajacych silownia jesli nic o nich nie wiesz, a swoje teorie wyglaszasz na podstawie plotek. Masz jakiekolwiek rzetelne informacje, ze ktorys z managerow klubu jest wplatany w afery przestepcze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
To ty się naucz kultury.Napisałeś raptem 5 postów na forum i mi tu wyjeżdzasz z jakąs mafią cukierkową.Sam zachowujesz się jak niewychowany ćwok,a potem raptem pouczasz o kulturze.
A jacy tam są niby managerowie w tym klubie? Coś ci sie chyba pokiełbasiło we łbie! Siłownia zarzadza sobie wlasciciel w okularkach wyglądający za przeproszeniem jak ciota,bo chodzi i buja biodrami jak kobieta i ma do tego zniewieściałe ruchy.Nie jest moim celem go w żaden sposób go obrażać,ale jego wygląd budzi we wszystkich niemiłe skojarzenia.
A w kwestii kontaktów z przestępcami wiem z pewnego żrodła to znaczy z relacji świadków tam przychodzacych na siłownię.Min. był w bliskiej zażyłości z aresztowanym Przemysławem G. byłym antyterorystą. Nie wiem na jakiej stopie był z nim i jakie relacje biznesowe mogły go łączyć,ale sam fakt,że pokazuje się z bandytami nie świadczy najlepiej.Może były to relacje klient -właściciel,ale sam fakt pokazywania się z takimi osobami źle świadczy o nim i stawia złą etykietkę klubowi.
Ja na jego miejscu takie osoby po prostu wywalałbym z klubu i tyle,zeby mogli tam przychodzić normalni ludzie i nie psułbym sobie opinii takimi znajomościami.
Są inne normalne kluby typu Sportea,Energym.Bod Line w którym mozna spokojnie poćwiczyć i omijać takie tałatajstwo z daleka.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
To twoim zdaniem laski z recepcji powinny robic selekcje przy drzwiach: "ty nie wchodzisz, bo wygladasz na kryminaliste"? Moze masz racje, nie wiem, kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie, ale publiczne oczernianie ludzi kierujacych ta silownia jest troche dziecinne... Zwlaszcza, ze to wlasciciele tego klubu sprowadzili do Polski Ronniego Colemana. Sam bylem wtedy na tej imprezie i od tej pory cwicze regularnie na tej silowni, a wydaje mi sie, ze zaliczam sie do tych wzglednie "normalnych". Jak narazie zadna nieprzyjemnosc w tym klubie mnie nie spotkala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
To jestes kretynem jak sadze, skoro twierdzisz,ze wlasciciele tej silowni sprowadzili do Polski Ronniego Colemana.Poczytaj troche w internecie zanim cos powiesz.Z tego co wiem to zrobiła to firma BSN Polska i Ronnie Coleman był u nich dwukrotnie w tym raz odbyła się gala sportów walki,zawody strongman i kulturystyczne w hali przy ul.Małachowskiego gdzie równiez byłem.Podczas pierwszej wizyty Ronniego nie byłem,nie bede wiec oceniał imprezy.
Ronnie Coleman odwiedzil ta silownie AB poniewaz wlasciciel tej silowni słono aplacil za to firmie BSN Polska,ktora organizowala jego przyjazd i nic poza tym.
Nikogo tutaj nie oczerniam,sprzet na tej siłowni rzeczywiscie jest dobry i dobrany odpowiednio,ale atmosfera jest tam naprawde ***owa,a własciciel silowni zraża mnie swa zniewieściałością i tolerowaniem przestępców na siłowni.Z tego co słyszalem w godzinach porannych chodzi tam jeden z największych łodzkich lichwiarzy brutalnie egzekwujących kasę od swych dłuzników.Nie bede wymieniał jego ksywki,ale kazdy zainteresowany wie kogo chodzi.
Całkowicie odradzam ta siłownię i ponownie poelcam Energym,albo zdecydowanie bardziej profesjonalną siłownie gdzie trenował min Mariusz Pudzianowski czyli Gym System na Retkini

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 334
do "byk88":
akurat tak się zdarzyło, że jesteś odrobinę nie doinformowany kto sprowadził i dzięki komu był w Polsce Ronnie coleman??
Bo na pewno nie dzięki zniewieściałemu właścicielowi siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
pomyslcie lepiej kto wylozyl kase... Coleman to nie jest fundacja charytatywna i ktos musial pokryc koszty jego pierwszego przyjazdu do Polski. Cala impreza byla wtedy zorganizowana pod katem promocji IronBody - czyli dzisiejszego AthleticBody. Wszystko bylo finansowane przez obecnych wlascicieli, ale wy przeciez i tak wiecie lepiej... dla mnie liczy sie, ze nawet Coleman przyznal, ze to najlepsza silka na jakiej cwiczyl w Europie jest tanio poza tym, dla mnie to ma duze znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
No tak Gladiator , najlepiej byc roz***usem i jest fajnie wtedy nie ?
Silka jest ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

bałuty - sklep z odżywkami - znacie?

Następny temat

Sklep ze sprzętem szpiegowskim?

WHEY premium