Popularny wśród młodszych nastolatków YouTuber Darren Watkins Jr. znany jako IShowSpeed zyskał popularność dzięki transmisjom na żywo i komentowaniu filmików z gier. Kilka jego klipów zostało wykorzystanych w krótkich zabawnych filmikach oraz w memach. Być może kojarzycie ten:

https://youtu.be/ACVaCYsjm5o

IShowSpeed ​​wykorzystał rosnącą popularność i zaczął też rapować i nagrywać piosenki. W zeszłym roku wydał utwór na cześć słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2022. YouTuber dba też o formę ćwicząc na siłowni. Ostatnio podczas transmisji na żywo ​​ledwo uniknął kontuzji po tym, jak sztanga spadła na niego podczas wykonywania wyciskania na ławce.

Watkins Jr. trenował w swojej domowej siłowni i wydawało mu się, że umieścił kołki zabezpieczające niżej niż na wysokości swojej szyi. Najpierw wykonał dwa powtórzenia, a jego stopy oderwały się od ziemi, gdy zaczął wyciskać, co już wskazywało na niewłaściwą technikę. Następnie zapomniał zdjąć talerz z drugiej strony sztangi i dodał jeszcze dwa 4,5 kilowe talerze, co skutkuje nierównomiernym rozłożeniem ciężaru. Sztanga prawie przygniotła mu klatkę piersiową i ledwo udało mu się zejść z ławeczki. O mały włos bylibyśmy świadkami tragedii na żywo. Tak niestety kończą się internetowe wyczyny.

Obejrzyjcie od 1:47:00

https://youtu.be/wNmX0IhnVGc

Komentarze (6)
_Knife_

Szkoda, jednego byłoby mniej, naturalna selekcja. Mała strata.

1
Tomas_h11

Co za pajac. To raczej ustawka. Sztanga nie wyglada na ciężką. Chociaż przy takiej technice to i gryf może zrobić krzywdę.

0
lordknaga

szkoda promowac nastepnego pajaca, ktory dla wyswietlen zrobi wszystko... troche siedze w temacie fitness(kolo 15) i wstyd(a moze i nie) sie przyznac, ze mam 0 pojecie co to za typ i skad go wykopaliscie :-D

0
lodzianin1

Ja nawet tego nie oglądam aby patologii kasy nie nabijać

2
Bull

To nieprawdopodobne, ile czasu dzieciaki tracą w necie i to kompletnie bez sensu - skoro takie lajwy trwają godzinami, a oni nie spuszczają takich zer z oczu.

3
lordknaga

Pomysl o tych idiotach, ktorzy im jeszcze donejty wplacaja za cos takiego xD

2