Vitaliy Ugolnikov, znany w społeczności kulturystycznej jako „Dobry Vito”, jest już prawie gotowy na kolejny start w zawodach. W niedawnym poście na Instagramie Vito pochwalił się potężną sylwetką i zdradził, że waży 125 kilogramów. W grudniu ubiegłego roku Ugolnikov przeszedł z IFBB Elite Pro League do NPC. Planuje zdobyć kartę zawodowca i rywalizować z innymi wysokiej klasy sportowcami w IFBB Pro League. Po czasie przyznaje, że ta zmiana była dla niego najlepszym posunięciem w karierze. 

{{articlebox=4930}

Vitaliy Ugolnikov nie jest jedynym kulturystą IFBB Elite Pro, który przeszedł do NPC. W zeszłym miesiącu inny gigant Michal Krizo również zmienił federację. Dobry Vito cały czas intensywnie przygotowuje się do kolejnych zawodów i nawet przeniósł się na początku roku do Brazylii, aby mieć lepsze warunki do ćwiczeń. Być może nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia na wielkiej scenie, ale jego ogromne gabaryty i masa mięśniowa sprawiły, że ludzie porównują go do Nicka Walkera. 

„Staram się być coraz lepszym każdego roku, Dyscyplina jest kluczem do sukcesu. Wszyscy, którzy mnie wspierają, dodają mi energii. Dziękuję wam przyjaciele! Ważę 125 kilogramów…”

 

Vito planuje zdobyć kartę pro na zawodach we wrześniu. Okres kwalifikacyjny do tegorocznego konkursu Mr. Olympia trwa do 20 listopada 2022 r. Mając to na uwadze, jeśli Vito zdobędzie swoją kartę pro w przyszłym miesiącu, będzie musiał mocno się postarać, aby zdobyć punkty potrzebne do startu w Mr. Olympia. Jego popularność w mediach społecznościowych ostatnio wzrosła. Ma już prawie 300 000 obserwujących na Instagramie i dba o to, by regularnie publikować sportowe treści. Rok temu niektórzy sugerowali, że Dobry Vito retuszuje zdjęcia i używa filtrów, aby wyglądać lepiej. Szybko jednak zanegował te plotki, wstawiając do sieci film wideo. Ugolnikov zrobił ogromny postęp w krótkim czasie i jesteśmy ciekawi, jak potoczy się dalej jego kariera.

Komentarze (2)
Christo87

Wygląda lepiej niż ten ogr Walker.

1
Bull

kolosalny ale jeszcze w dużej estetyce

1