Zdobycie kwalifikacji na zawody Mr. Olympia 2024 jest w tym sezonie niezwykle trudne. Główny powód jest taki, że tylko trzech najlepszych zawodników z zeszłorocznej Olympia miało zagwarantowane miejsce w tegorocznych zawodach. Pozostali muszą zająć pierwsze miejsce w jednym z nielicznych konkursów odbywających się na świecie, które dają możliwość startu w najbardziej prestiżowych zawodach kulturystycznych.

W ten weekend wielu świetnych zawodników dało show w Portugalii na zawodach Mr. Big Evolution 2024. Nathan De Asha i William Bonac byli niewątpliwie faworytami tego konkursu i wyróżnili się jako pewni kandydaci do zdobycia tytułu. Bonac wyszedł pewny siebie po zdobyciu złota przeciwko Empro Classic Pro 2024 i wyglądało na to, że był w jeszcze lepszej formie. Tymczasem Nathan De Asha zaimponował wszytskim podczas swojego ostatniego występu na Flex Weekend Pro 2024 we Włoszech. Zdobył drugie miejsce za Behrooz Tabani. Jednak tym razem wyglądało na bardziej „suchego”, nogi miał pełniejsze, co było szczególnie widoczne podczas pozowania na boku. Ostatecznie to właśnie Nathan De Asha odniósł zwycięstwo. Bonac zajął drugie miejsce, a Emir Omeragic zajął trzecie. Na uwagę zasługuje także Krystian Wolski, który był czwarty i jak widać konsekwentnie realizuje swój plan i stara się o bilet do Las Vegas.

Mamy nadzieję, że Nathan De Asha w tym roku nie będzie miał problemów z wizą i pojawi się na scenie Mr. Olympia 2024.

 

Mr. Big Evolution Pro 2024 Men’s Open Bodybuilding

 

1. Nathan De Asha

2. William Bonac

3. Emir Omeragic

4. Krystian Wolski

5. Anthony Jehl

6. Reece McDonald

7. Carlos Andre Atleta

8. Bela Kokeny

9. Andrea Bolzoni

10. Gianluca Di Lorenzo

 

Komentarze (2)
F1.08

Dobra robota Krystian. W tym roku to scisla czolowka europejska. Jak dolozy kilka kg w przyszlym sezonie to moze byc top 3.

0
lordknaga

zle napisane, de asha jedzie max na lotnisko w usa i wraca do uk, ma nabazgrane w papierach to burgery go nie wpuszcza.

0