Brandon Curry (36 l.), który startuje w kulturystyce od 2003 roku, do tej pory był raczej w cieniu przez większość swojej kariery. Na najbardziej prestiżowych zawodach Mr Olympia był w TOP 10 w 2011 i 2017 roku (8 lokata) oraz w 2018 roku (5 lokata). Jednak po tym jak wygrał Arnold Classic w tym roku, ludzie w końcu dostrzegli jego potencjał. Brandon trenuje w słynnym Oxygen Gym w Kuwejcie i naprawdę widać efekty jego ciężkiej pracy. Niedawno opublikował film na Instagramie, który pokazuje aktualną formę i musimy przyznać, że wygląda naprawdę świetnie! Na tę chwilę o wiele lepiej, niż obecny Mr Olympia Shaw Rhoden...

Ale czy forma, którą zaprezentuje okaże się na tyle dobra, by pokonać równie świetnych i utytułowanych rywali we wrześniu? Walka będzie naprawdę zacięta i pełna emocji, ponieważ póki co na zwycięzców wiele osób typuje Shawna Rhodena, Roelly Winklaara (rok temu zdobył III miejsce), Williama Bonaca ( rok temu zdobył IV miejsce), a także Phila Heatha, którego start nadal stoi pod znakiem zapytania. Bez wątpienia, jeśli Brandon Curry nadal będzie realizował swój plan i nic go nie pokrzyżuje, ma ogromne szanse stanąć na podium. Jak oceniacie jego formę? Macie już swojego faworyta? Dajcie znać w komentarzu.

Komentarze (2)
lordknaga

sy

0
lordknaga

sorry z blad :-)

sylwetke ma swietna ale nogi bardzo odstaja rozmiarem od reszty oponentow, wysoko moze byc ale mro nie bedzie raczej nigdy.

0