SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arona vs sokoudjou-dyskusja po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
ŁAAAAA !!!!! Właśnie to obejrzałem !!!!

Jestem w ciężkim szoku !!!

Normalnie wejście smoka !!! Zlać dwóch zawodników top ten, to nie przelewki.

Teraz wiadomo, że ma jednak ciężkie łapy i dobre obrony przed obaleniami. Dalej mało wiadomo o jego parterze, ale skoro sprał znakomitego obaleniowca i znakomitego uderzacza, to jednak szacunek się należy

PS. Marian, tego ciosu nie zaliczyłbym do lucky punch. Znakomita reakcja na zawodnika uciekającego w pochyleniu po nieudanej próbie obalenia. Zwykle w takich momentach Rychu uciekał na tyłek, a tym razem chyba nie docenił przeciwnika.

Zmieniony przez - delly w dniu 2007-04-09 10:56:50

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Oczywiście, że nie żaden lucky punch. Ani w tej walce z Aroną, ani z małym Nogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Ja takze nie zgadzam sie z Marianem. Zaden lucky punch to nie był ! Jest tak jak napisał delly.
A o szczesciu mozna mowic w walce z lil'nogiem jeżeli już. W walce z Aroną nie widzialem żadnego farta, tylko umiejętnosci. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
wg mnie arona zupełnie nie potrafił sobie poradzić z soczkiem, tamten był zbyt szybki i silny. przy tym trzeba mu przyznać że "myślał" w ringu nad tym co robi. chyba byliśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
a ja myślę, że na takie stwierdzenia jeszcze za wcześnie. Ale zobaczymy.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje ze soko w nastepnej walce dadzą fedora..

jak patrzę na soko to jakbym widział czarnego mirosława ;)

wspomnicie me słowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2951
A tak prezentowała sie nowa gwiazda przed swoimi narodzinami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1338
po obejżeniu tej jego przegranej walki myślę że potwierdza się to co widzieliśmy już na ringach pride - trudno go obalić.Natomiast jak widać ten łysy koleś przycisnął go w stójce i efekt widzialiśmy.Jak do tej pory w Pride nikt go nie przycisnął w stójce - lilnog od razu padł a arona raczej do stójkowiczów nie należy.Zobaczymy co będzie dalej.Fajnie by było jakby trafil na Nakamurę lub Silvę, wtedy można by coś więcej powiedzieć na temat jego skilla.

<I'm just a simple man, trying to make my way in the Universe...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Szybki. Ładne robił te uniki. Przed obaleniem też się wybronił.
On rzeczywiscie jest młody i się rozwija, ale naprawdę w tej chwili mówienie o nim "gwiazda" to jak dla mnie przesada.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Z Marianem zgadzam sie na pewno w jednej kwestii - nie robilbym z niego od razu Boga mma. Shogun mial juz kilka dobrych walk, tez rozkladal zawodnikow z czolowki (moze nie tak szybko ) a wiele osob caly czas w niego nie wierzy. Sokoudjou wygral dwa razy i juz go z Fedorem chca ustawiac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride 34 KamikaZE spojler !!!

Następny temat

Pride 34 wyniki

WHEY premium