SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arona vs sokoudjou-dyskusja po walce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Ja jestem bardzo ciekaw dalszych jego walk i sadze,ze sporo namiesza, chcialbym by teraz pokonal Silve co jest bardzo mozliwe, bo nie sadze cos by stojka Silvy byla lepsza od Kamerunczyka;). A co do Lidella i tego, ze Sokoudjou nadawalby sie na dostanie od niego to bhuauhauhauhuhauha, to obstawiam,ze skonczyloby sie podobnie dla Lidella jak dla Lil Noga;). Nie wyobrazam sobie by Chuvk go pokonal;). No nic teraz czekam na Sokoudjou vs Silva do czego mam nadzieje,ze dojdzie a potem chyba Shogun powinien byc;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
arona pokazal to co zawsze, tyle tylko ze tym razem nie mial dominacji fizycznej nad przecinikiem dzieki ktorej zazwyczaj wygrywal, z arony taki wirtuoz graplingu jak z belforta chyba
a kamerunczyk jak na razie imponujacy, kontrolowal wszystko: dystans , kopniecia , wymiany, obalenia i walka byla dynamiczna

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1673
Ktos na forum umieszczal juz walke Soko z innej organizacji i tam naprawde nic ciekawego nie pokazal. Dostal pare strzalow i po nim. No ale zobaczymy po jeszcze kilku walkach co z niego za zawodnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
No tylko ta walka z innej organizacji byla dosc stara, a Sokoudjou przeciez mlody jest i bardzo szybko sie rozwija^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2268
ta walka była pół roku temu, czyli nie tak dawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
do trzech razy sztuka... zobaczymy jak będzie wyglądała kolejna walka. Chciałbym, żeby zmierzył się z Nakamurą.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Life-tec - zastanów się zanim coś napiszesz!
Co do Soko - ja jeszcze wstrzymałbym się z ocenianiem go jako zawodnika.
W walkach z Lilnogiem i Aroną miał sporo szczęścia, co nie znaczy, że w trzech kolejnych walkach nie może mieć sporego pecha (np. 3 porażki z rzędu - z Nakamurą, Silvą i jakimś drugoligowcem).
Nie będę oceniał jego umiejętności, bo na razie nie mam podstaw do tego.
Co innego jakby pokonał Lilnoga i Arone po długiej walce. Bo Soko nie jest żadnym fenomenalnym strikerem, IMO miał dwa udane "Lucky punch" i tyle.
Nie twierdzę, że jest słabym zawodnikiem (bo do tego też nie mam podstaw). Jedyne co mi się podobało w walce z Aroną to ten jego sprawl
Fajnie że ktoś taki się pojawił, ale stanowczo za wcześnie żeby robić z niego Boga vale tudo.
Aha - obstawiam, że na dzień dzisiejszy Lidell by go rozwalił - on nie popełnia takich błędów jak Arona i Lilnog.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Dokładnie jak Marian. Dlatego czekam na jego trzecią walkę.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Fajnie by było ,gdyby "Bob Marley" zawalczył z kimś z cięższej wagi z twardym łbem(np. Fujita ewentualnie Hunt).Przewaga fizyczna mogłaby by byc po stronie przeciwnika i byloby mniejsze prawdopodobienstwo,że oponent dostanie szybkie K.O. .Wtedy byśmy sie przekonali co umie Sokodjou i na co go dokładnie stac.Z Fujitą dokladnie poznalibysmy parter Soko(przy dobrym -skutecznym obaleniu),a z Huntem(troche duża różnica wagi)-stójkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride 34 KamikaZE spojler !!!

Następny temat

Pride 34 wyniki

forma lato