SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

armwrestling- co do tego?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
witam.
za ponad 3 m-ce kumpel startuje w zawodach armwrestlingu. chcialby sie troche wspomoc farmakologicznie ale nie wie jakimi srodkami. mi sie wydaje ze na 1wszym miejscu powinien byc winstrol ale nie wiem czy to wystarczy. testow tam nie robia wiec bez obaw. chlapaczek ma 25 lat, 90 kg wagi i nigdy nic nie bral i nie chce byc duzy lecz nabrac bardzo duzo sily. co dodatkowo mozna mu doradzic??
pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
no samo wino to raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
tak myslalem jeszcze nad trenem i propem delikatnie. oxandrolon tez chodzil mi po glowie ale ciezko z nim i nie wiadomo z jakiej firmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29608 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902725
wino solo przy silowaniu na lape= kontuzja.
imo dogrzac dobrze propem do tego wino i w takim polaczeniu powinno byc si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jezeli juz to sam testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 571
fasolka ( po bretonsku, w sosie pomidorowym , bad zupa fasolawa) jem to i niegdy na lape nie przegralem

niespotykana motywacja cwicze jak rzeznik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29608 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902725
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
tc nie spamuj tyle bo bedzie ban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Prop + oxa, idealne kombo na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
trzebaby sie bardziej zaglebic, o jaka sile chodzi?
statyczna /pasywna, aktywna/?
dynamiczna /ekspozywna szybka wolna etc/

w armwrestling nigdy sie nie zaglebialem ale mysle ze wino oxa metan i inne anaboliki nie beda mialy tu pola do popisu

widze jedynie testosteron ktory jest bardzo uniwersalny i wlasciwie dobry na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Wino na pewno nie bo jest kontuzjogenne, ale mysle ze jak piszesz test przez ogolny zastrzyk energii i motywacji bylby jak najbardziej na miejscu. Oxa daje wypas sile w seriach, chvj ja wie jak w armwreslingu, ale mam takie przeczucie ze bedzie good - ja bym bym wyprobowal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zasady stosowania t3

Następny temat

winstrol ec

WHEY premium