SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

allegro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
witam nie jestem tu nowy i oczywiscie czytam regulaminy
PO PRZECZYTANIU NIE PODAWAC LINKOW !!!!!
Mam tylko pytanie o te odzywki z allegro - kupuje regularnie u siebie w sklepie sportowym , ale tak sobie patrze teraz w necie na ceny i promocje jakie sie tam znajduja to przyznaje ze jest to kuszace.Nigdy nie bralem nic z allegro i zawsze nurtowalo mnie jedno pytanie. - CZEMU JEST TANIEJ?????
Moze dadty waznosci sie koncza???
ps . JEST WOGOLE MOZLIWE ZEBY W SRODKU NIE ZNAJDOWAL SIE PRODUKT INNY NIZ NA ETYKIECIE
pozdro all !!!

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
W ogóle na allegro ogółem jest taniej..
np. pad sixaxis do konsoli w empiku stał 200zł na allegro 110 coś koło tego wiem, że różnica prawie była 100zł około pół roku temu gdzieś nie pamiętam ; ) w końcu to aukcje internetowe bezsensu by było sprzedawać coś po tej samej cenie mimo, że wiele produktów też takich jest ;) czytaj zawsze dokładnie aukcje w niej wszystko pisze jak coś będzie po dacie ważności to zgłosisz to poza tym takich produktów nie można sprzedawać jak na moje.. najwyżej sprzedają kreatyne np której ważność się kończy za 3 miesiące jak na moje kiedyś tak miałem ;)

np. można na allegro kupić suszoną wołowinę czego w polskim sklepie chyba nie dostaniesz a jeśli tak to proszę gdzie bo jestem ciekawy xD!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
już były tego typu tematy na forum

tak samo jakbyś zapytał dlaczego w komisie samochód jest droższy niż na giełdzie

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2009-01-17 18:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
oczywiscie nie che linkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uwazacie ze smialo mozna kupowac i wy tez tak robicie?

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Jesli widzisz ze sprzedawca ma dobre opinie to jasne ze mozesz, sam czasami tam zamawiam i jeszce nic zlego sie nie stalo.

Nie pekaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Możesz kupować ale u sprawdzonych sprzedawców.
Zawsze może się pojawić jakiś sprzedawca, który robi wałki więc patrz dokładnie u kogo kupujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1854
Podstawa jest sprawdzony sprzedawca, ja mam swego zaufanego sprzedawce i dobre z nim uklady jako staly klient przez co mam jeszcze lepsze ceny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA + witaminy

Następny temat

Odzywki bez diety.

WHEY premium