SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Witam. Mam pytanie odnośnie aerobów. Celem jest zrzucenie odrobiny balastu. Pytanie jest następujące czy po treningu siłowym (ok. 50min) mogę robić 20min rowerka, a w dni wolne 3ćwiczenia na brzuch i ok 40 min rowerka bez obawy o spalenie mięśni? Trenuję tak od 2 tygodni i widzę rezultaty tylko nie wiem co z tego wyniknie na dalszą metę... Po treningu siłowym spożywam 30g gainera + 30g białka + kreatynę + bcaa + aakg . Po wypiciu daję ok 10min przerwy i spadam na rower 2x10min. W dnt spożywam przed treningiem kreatyne + bcaa + aakg i po 40min treningu ta sama porcja.

Cechą życia jest pęd ku wielkości

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ok tylko w dnt nie dawaj kreatyny przed i po areo, szkoda towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
no to git. Ogólnie dziś dotarł do mnie plan w sumie dopiero przed chwilą to zauważyłem z potreningu na 5 dni i widzę, że przed każdym treningiem wrzucili mi 10min truchtu. Mogę go zamienić na np 15 min rowerka?

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
moze byc 10min rowerka. nie ma znaczenia. to ma byc tylko rozgrzewka aby zwiekszyc temperature ciala. jezdzisz/chodzisz na luzie a nie zzeby sie zaj**ac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
co do tej kreatyny to mozesz dac 5g do sniadania w dnt, zebys nie pomyslal zeby wogole nie dawac. ale mam nadzieje ze podstawy wiesz wiec nie pisalem wczesniej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
ta ;) wszystko wiem :) ogólnie teraz mam 5 dni treningowych także nie ma wolnego wg planu ;)

Cechą życia jest pęd ku wielkości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek siłki :D

Następny temat

Kilka cwiczen na jedną partię efekty ...

WHEY premium