SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"własne ZMA"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ja tesz chiałem zapytać..... kupie chyba ten ZINCAS FORTE i witamine B6 ale kiedy mam to wszystko łykać? jeden raz dziennie(przed snem) czy częściej?? i czy można dostać w aptece inny cynk, bo podobno ten ZINCAS FORTE to nie jest cynk w postaci chelatonów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 512
Zincas Forte Skład :hydroasparganicum 0,15g . Bierz tyle zeby odpowiadało Zawartości w 3-4 tabletkach ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
alez gdzie tam domowe ZMA!!! Przeciez w ZMA pierwiastki sa CHELATOWANE, co jak zapewniaja producenci czyni z nich niewiadomo jakie cudo, nieporownywalne z tymi z apteki ) I tak oto za pare kapsow ZMA placi sie paredziesiat zlotych zamiast kilkunastu za normalne polaczenie cynku i magnezu Ja sobie kupuje SALFAZIN (cynk 25mg + b6) i do tego MBE czyli magnez i takze b6. Fakt ze lepiej sie po tym spi. Ale gdzie tam temu wynalazkowi do CHELATOWANEGO ZMA....BUAHAHAHAHAHAHA

civic

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
To wedlug was ile powinno sie spozywac jonow ZN zeby nie uposedzic wchlaniania miedzi ktora odpowiedzialna jest za mineralizacje kosci?

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA to dobry suplement oczywiscie o ile ktoś umie z niego korzystać. Wiecej wiadomości na temat ZMA znajdziesz na: www.sdf.pl/topic.asp?topic id=125733

If you don't claim your humanity you will become a statistic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
czesc
Jesli ktos moze podac
ile czego jest w ZMA w jednej tabletce, ilosc tabletek w opakowaniu i cene,
pozniej podac ile jest magnezu cynku i b6 w w jednej tabletce danego specyfiku z apteki, ilosc tabletek w opakowaniu i cene i porownac, to mysle ze ZMA wcale nie wychodzi drogo.

Pozdrawiam.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
troszeczke sie mylicie z tymi zma ale zostaiwe temat bo to jzu bylo walkowane kilkakrotnie
dodam jedynie ze wapn obniza wchlanianie cynku ALE TYLKO JESLI BEDZIE PODANA NAPRWADE DUZA DAWKA (ok. >1g) tak wiec nie przesadzajmy ..
pozdrawiam

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2766
Nie polecam. Biore filomag 3 tab i zincas forte 1 tab przed snem i nastepny dzien mnie glowa boli ( 2 razy bralem 2 razy caly dzien bole glowy ).

Kiedyś będę duuuuży

Kiedyś będę duuuuży

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
no to niezle ;) ja prawdopodobnie za jakies 2 miesiace wezme kupie ZMA i bede to bral w polaczeniu z TT, sprawdze na sobie jak co dziala :)
Narazie biore jakies tam multiwitaminki z mineralami + megavit b6 czyli magnez z b6 i rozniczy nie czuje ;) moze wczesniej troche zaczalem chodzic spac ? ;) ale chyba nic wiec, to tylko witaminy :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
wlasnie sprawdzilem cene i sklad megavitu-u b6:
50 tabletek kosztuje 17 zł
skład:
magnezu mleczan dwuwodny (48 mg jonow Mg2+) 470mg
pirydoksyny chlorowodorek (wit. b6) 5 mg

teraz wkleje sklad jedenj tabletki ZMA firmy TREC
59 zł za 90 tabletek
Jedna kapsułka (820 mg) zawiera:
cynk - 10 mg
magnez - 150 mg
witamina B6 - 3,5 mg

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale to moje Megavit b6 w jednej tabletce zawiera 3 razy tyle magnezu i 1,5 mg wiecej b6 ? i kosztowalo by za 100 tabletek 34 zł + cena cynk-u, z tym ze w jednej tabletka Megavit to 3 tabletki ZMA firmy TREC jesli chodzi o zawartosc magnezu ;)
Moze ktos podac cene, ilosc tabletek i sklad jakis tabletek z CYNK-iem ?


Jesli bierze ktos jakies talbetki ktore wychodza taniej to moze tutaj powklejac ;)

Pozdrawiam.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko czy aminokwasy?

Następny temat

gainer+tauryna+glukoza

WHEY premium