SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"własne ZMA"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dla Ciebie sa watpliwe - dla mnie nie to jedynie chcialem Ci udowodnic


tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kanar dla mnie nadal sa watpliwe, wiec nie udalo Ci sie to zrobic

A zma to chyba podnosi poziom sily i tescia, gdzie ludzie w grupach kontrolnych najpierw byli glodzeni, a pozniej napychano ich cynkiem i magnezem hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
najpierw moze zacznijmy do czego uzywamy zma - to tylko pierwiastki ..bez przesady ...
spie lepiej - mam tanio - czemu nie wiec

a gdybys tak poszukal - to wiele badan - w tym takze twoja ukochana serwatka - byla testowana na glodzie - wiele rzeczy wlasnie tak jest testowane ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ukochana serwatka" Idz sie zapytaj sona jak bardzo ja kocham

Ja na naturalne zma wydaje raptem 50-60 gr. dziennie nie liczac innych skladnikow w tym zawartych(tj guggulsterony, witaminy, mineraly)
Mam zero problemow ze snem, regeneracja czy hormonami.
No chyba ze jest ich za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ja mialem na mysli te rozmowe w Olimpie bodajze w ktorej twierdziles ze serwatki potrzeba mniej niz zwyklego bialka aby osiagnac taki sam efekt oraz wychwalales ja wrecz pod niebiosa a prawda jest taka ze serwatka jest tania - dodaj do tego kilka badan potwierdzajacych anaboliczne wlasciwiosci peptydow w niej zawartych i owin w niezle pudelko wraz z reklama - i masz swietny produkt do zarobkowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj kanarku kanarku, jezeli mnie nie przekonasz ze serwatka jest tak samo dobrym bialkiem jak soja, to nie zmienie zdania .
Narazie robiles to nieudolnie, jezeli w ogole miales zamiar mnie przekonywac..


Serwatka moim zdaniem ma swoje zalety i wady, ale to juz inna sprawa i prowadzilem o tym dyskusje z Bykiem ;]
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=4&topic_id=120191&x

Wiec nie jest tak ze wychwalam serwetke, ale trzeba wiedziec o czym sie dystkutuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 314 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17674
Magnez NOW - 180tabletek - 400mg (polaczenie aspartate,oxide i citrate)
Zincas forte 3 opakowania - razem 150tabletek - hydroasparagninum 150mg
WitB6 z apteki jajakolwiek- 3opakowania (zazwyczaj pakowane sa po 50 tabletek)- WIECZOREM KANAREK ALE W JAKICH ILOSCIACH - ILE TABLETEK , a rankiem Multitabs, Centrum, Vit C .... BEDZIE OKI ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
po jednej tabletce

poranna multiwitamina bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 314 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17674
thx :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tylko czy ten zincas forte to srodek organiczny z chelatowany..
Kiedys pani doktor dermatolog nap*****lala mnie tym srodkiem, poniewaz twierdzila iz to pomoze mi na moje schorzenie.I co i kupa :P
Oczywiscie przyczyna schorzenia moglo byc cos innego, ale jestem do tego negatywnie nastawiony.
Tym bardziej ze cynk z preparatow mozna przedawkowac, co nie zdarza sie przy spozywaniu jedzenia.

Widzialem w aptece zwiazek organizczny cynku gdzie bylo czarno na bialym napisane, iz jest to chelat organiczny, a cena tego cacka to 23 zl za 50 tabl - 7mg cynku kazda

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-02 17:01:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko czy aminokwasy?

Następny temat

gainer+tauryna+glukoza

WHEY premium