SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"balon" w brzuchu, brak apetytu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Jestem w 2tyg brania antka (Phoenix) i mam wrażenie jakbym w miał wielki balon w brzuchu, apetyt spadł - więcej wcinałem przed cyklem niż teraz w trakcie, poprzednio szamałem turka i apetyt był wręcz kosmiczny, zapewne ktoś spotkał się z podobnym problemem więc czekam na rady

Druga sprawa to ciśnienie, rano 145/95 (nie odczuwalne aż tak) wieczorem za to, mam wrażenie jakby serducho chciało opuścić moją klatkę a policzki to mi wręcz płoną czosnek itd nie pomaga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364419 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669080
ja tak mam po większości orali,na ciśnienie kręć aero jeśli nie pomoże pomyśl o np prestarium

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Kvrwa ja tez mam podobny problem z apetytem.Z tym,ze nie wale orali.Nie chce mi sie jesc-wiecej jadlem przed cyklem.Nie wiem ocb..!!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364419 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669080
a co bijesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
A co polecasz lodzianin na poprawienie apetytu ?? bo jak tak ma byc przez cały cykl to ja to pierd*** wole być na OFF i jeść co chce i ile chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Bolda z prolka.2 tydzien idzie.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3-4 tydzien bedzie lepiej cierpliwosci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364419 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669080
ja musiałem odstawić orale po tyg się poprawiło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364419 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669080
na boldzie powinien być apetyt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
No mam nadzieje.Moze to tez przez te swieta-popilem troche i najadlem sie jakis wynalazkow jak kielbasa i ciasto.Nie powiem,ze nie bylo dobre Moze organizm tak teraz reaguje bo nie przyzwyczajony.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Moze jeszcze bold nie ruszyl bo to dopiero drugi tydzien.

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o odpowiedz

Następny temat

Chciałem się poradzić w sprawie winstrolu + kreatyna + gainer .

WHEY premium